Objednaj si darčekový poukaz

Aj tento rok môžete darovať krásny darček svojim blízkym, v podobe elegantnej poukážky XOXO Body&Mind. Môže byť na konkrétnu procedúru alebo na finančnú čiastku, z ktorej sa dajú zakúpiť okrem procedúr aj kozmetické či vlasové prípravky.

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Darčekové poukážky sa dajú zakúpiť v obidvoch prevádzkach XOXO (v Cubicone i na Riazanskej), kde Vám ich s radosťou zabalíme i vypíšeme. Darčekové poukážky si môžete objednať aj online. Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia. Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Poukážku je možné vystaviť na konkrétnu procedúru iba pri osobnom odbere.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

 

 

Novinky

Spojte vonkajšiu krásu s vnútorným rozkvetom v Xoxo Body & Mind OC Cubicon

Bezchybný zovňajšok a fyzická krása vždy vychádzali zo zdravého a spokojného vnútra. Myšlienka celistvosti s výnimočným prepojením vonkajšej a vnútornej krásy sa spája v transformačnom a holistickom centre XOXO BODY&MIND v bratislavskom OC Cubicon. Práve tu má vnútro rovnaké postavenie ako vonkajšia príťažlivosť.

Osobitý prístup ku klientom a snaha špecialistov dodať im ešte výnimočnejší pocit, prináša rad veľmi príjemných zmien, ktoré každý klient ocení. Stačí zatvoriť oči a predstaviť si ten najkrajší relax, regeneráciu a nasávať všadeprítomnú atmosféru wellness.

Xoxo Body&Mind OC Cubicon