Objednaj si darčekový poukaz

Aj tento rok môžete darovať krásny darček svojim blízkym, v podobe elegantnej poukážky XOXO Body&Mind. Môže byť na konkrétnu procedúru alebo na finančnú čiastku, z ktorej sa dajú zakúpiť okrem procedúr aj kozmetické či vlasové prípravky.

Darček od nás dostanete aj VY.

Extra bonus 30% na poukážky od 50 do 999 eur.
50% extra bonus na poukážky od 1000 do 2999 eur.
100% extra bonus na poukážky nad 3000 eur.

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Darčekové poukážky sa dajú zakúpiť v obidvoch prevádzkach XOXO (v Cubicone i na Riazanskej), kde Vám ich s radosťou zabalíme i vypíšeme, ako aj online. Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia.
Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Online poukaz nie je možné vystaviť na konkrétnu procedúru.
Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk

 

 

  • Xoxo Image

Kompletná starostlivosť o Váš imidž

Vybudujte si vlastný štýl, ktorý bude odrazom Vašej skutočnej krásy a osobnosti. Výzor je to, čo vidia na Vás druhí skôr, ako máte možnosť prehovoriť. Takisto ako Váš osobný štýl aj farby, ktoré nosíte, vplývajú na to, ako sa cítite a čo si o sebe myslíte. Ponúkame Vám služby v oblasti Vášho osobného imidžu. Pomôžeme Vám odhaliť Váš prirodzený štýl, upraviť Váš šatník a zažiariť v tých správnych farbách tak, aby ste sa začali cítiť krásne a sebavedomo.

Osobný plán premeny vzhľadu

Hodinová osobná konzultácia s Alice Schneiderovou je vstupnou bránou k doladeniu Vášho celkového vzhľadu ladiaceho s Vaším životným štýlom. Výsledkom je harmonická osoba, ktorej životná filozofia je zjavná už na prvý pohľad. Pri konzultácii Vám zostavíme osobný plán Xoxo procedúr aj odporúčanej domácej starostlivosti v dopredu stanovenom časovom horizonte na dosiahnutie maximálneho efektu. Ako podpora správneho prístupu pri budovaní Vášho harmonického vzhľadu Vás obdaríme poukazom na Vami vybrané služby v hodnote 50 Eur.

Vaše Farby

Podrobnou analýzou farieb Vám ukážeme, ktoré špecifické farby sú v harmónii s Vašou pokožkou, farbou očí a farbou vlasov. Farebná analýza je v podstate nevyhnutnosťou na začiatok. Definovanie správnych farieb pre klienta, ako aj farebnej škály, ktorej je sa potrebné vyhýbať. Nosiť správne farby má dramatický efekt na to, ako vyzeráte, ako pôsobíte na ľudí a ako sa cítite.

Váš osobný štýl

Následne je možné spraviť ďalší krok (kľudne je to možné realizovať aj v rámci jedného sedenia), ktorý bude pojednávať o štýle. Podstatou štýlu nie je len definovať – čo by sedelo individuálnemu klientovi, zaradenie ho do určitého štýlu (typu), ale predovšetkým realne sa pozrieť a porozprávať sa čo aktuálne nosí, či je to súlade s jeho štýlom a čo sa dá pripadne jednoducho zmeniť. Význam časti štál spočíva vo veľmi jednoduchej snahe: nájsť v čom človek vyzerá a cíti sa výborne, vzhľadom na jeho fyzické danosti ako aj životný štýl a preferencie. Dôlžetié pritom je, aby klient porozumel prečo v niečom vyzerá lepšie ako v inom. Sme rozdielní a je samozrejmé, že ozdoba šatníka jedného môže byť pre iného pohroma. Preto je potrebné, aby si klient doniesol konkretne svoje veci, ktoré nosí, prípadne tie po ktorých nesiahne, hoci ich má v šatníku a veľmi sa mu páčia. 

Audit šatníka alebo asistovaný nákup

Ďalším pokračovaním býva audit šatníka. Je to presne to ako sa to volá – proste náhľad do šatníka klienta. Audit šatníku nemá samozrejme zmysel bez Farieb a Štýlu a zároveň premyslenia čo sa chce dosiahnuť. Výsledkom totiž má byť šatník, ktorý klientovi pomáha a nie mu strpčuje život.

Sprievodnou službou je personal shopping. Opäť predtým treba spraviť Farby + Štýl a idealne aj audit šatníku. Na shopping totiž nemá zmysel ísť bez toho, aby človek vedel čo vlastne potrebuje. Inak to je nezmyselné a únavné behanie po obchodoch „či sa niečo nenájde”. 

Style Coach Pavol Cvik

95% ľudí netuší čo sa im hodí a čo nie. A tak to aj vyzerá. Ich vzhľad nehrá pre nich, ale proti nim,“ hovorí Pavol Cvik, ktorý svoj certifikát Style CoachTM získal na inštitúte v Londýne. Style coaching je o nájdení toho čo sa dá na vzhľade zmeniť ľahko a rýchlo. Je to o dosiahnutí vnutorného „Looking good, feeling good.“ Keď je človek ochotný sa vydať na cestu zmeny, tieto malé víťaztvá s veľkým efektom motivujú k ďalším rozhodnutiam na celý život. Je to cesta, z ktorej niet návratu. Začnite s Pavlom Cvikom tým, že zistíte aké farby sú Vaše a ktorý štýl je Vám najbližší.

Make-up artist Veronika Vargová

Ahojte, moje meno je Veronika Vargová. Profesiu vizážistky som si vybrala, práve preto, lebo ju milujem. .. vnímam ju ako poslanie, ukázať každej žene aká je neskutočne krásna.

V brandži pôsobím už vyše desať rokov. Za ten čas som mala možnosť spoznať a pracovať s nespočetným množstvom zaujímavých ľudí, za čo som veľmi vďačná.

Moja práca má širší záber, prevažne sa sústredím na profesionálne fotenia, súkromnú klientelu a kurzy. Samozrejme môj pracovný repertoár zahŕňa aj veľa iných rôznych zaujímavých spoluprác.

V prípade záujmu ma kontaktujte !

Teším sa na vás.

Vaša Veronika

Kurz samolíčenia s Veronikou Vargovou

Máte chuť na zmenu?

Prídite sa ku mne poradiť…

Zámer kurzu je ukázať žene jej potenciál! niekedy stačí len minimálna zmena v líčení a vy vyzeráte uplne inak!

Prezradím vám typy a triky ako na to…ale pri tom zostať sama sebou.

Teším sa na vás!

vaša Veve

Osobná škola líčenia s vybraným vizážistom

Šikovné ruky a rady našich profesionálov Vás naučia triky ako sa správne nalíčiť, ako sa postarať o pleť pred aj po líčení a ako urobiť denné alebo večerné líčenie. Po praktickom prevedení trikov na Vás samotnej odídete z nášho salónu krásne nalíčená. Xoxo Vizáž Vám ponúkame od profesionála  Milana Švingála. Je odborníkom vo svojom obore, ktorý nielen študoval, ale hlavne empirickou skúsenosťou posunul za hranice bežného pojmu make up artist.

Esenciálne oleje

Esenciálne oleje sú aromatické látky nachádzajúce sa v prírode vo vnútri z každej byliniek, kvetov, stromov, plodov či dokonca kôry stromov. Tieto vonné látky sa od pradávnych čias využívali na skrášľovanie, liečenie, pridávali sa do jedál a dokonca boli cennejšie ako drahé kovy. Vyskokoncentrované látky ktoré ak sú správnou metódou spracovávané a destilované majú úžasné účinky pre naše telo, myseľ a ducha. Navodzujú príjemný pocit a neskutočnú radosť z  premeny. Vôňa je kľúčom k Vášmu zdraviu a pomáha k celkovému vyváženiu vnútornej a vonkajšej pohody a krásy.

Osobná konzultácia s Líviou Hološovou

Od útleho detstva som mala silne zakorenenú potrebu pomáhať a liečiť. Voľba mojej školy bola preto jasná, zdravotníctvo mi dalo veľmi veľa. Teóriu som využívala aj v praxi vlastná skúsenosť v nemocnici mi ukázala pravdu. Je to krásne no náročné zamestnanie. Dnes som rada za prežité skúsenosti a dodnes z nich čerpám. Nič v živote nie je večné a statické. Vďaka aj za to  že mám možnosť na sebe pracovať neustále a posúvať hranice svojich možností a objavovať rôzne metódy a formy samoliečenia a posunúť k Vám to čo ma baví a prináša osoh a radosť.
Svoje učenie o esenciálnych olejoch už niekoľko rokov prehlbujem. Teší ma že táto moja voňavá vášeň má skutočné účinky a môžeme sa s prírodou takto jednoducho prepájať. Matka príroda má v sebe veľkú silu a je tu pre našu podporu aby nám pomohla nájsť veľa krát vlastný potenciál. Ja som ten svoj začala využívať naplno a popri starostlivosti  mojej dcérky, práci štúdiu čínskej medicíny, yoge, meditáciam mám stále čas na vlastnú sebarealizáciu. Rada Vás prevediem programom na ceste k vnútornej harmónii vylepšeniam fyzickej kondície, emočnou a duševnou stabilitou.
Vaša Livi         L  (láskavo)
                           I   (Inšpiratívne)
                            V  (vierohodne)
                              I  (inovatívne)

Transformácia vzhľadu

Transformácia vzhľadu

Cena
Osobný plán premeny vzhľadu 50 €
Osobný stylista od 50 €
"Farby, ktoré Vám svedčia" Pavol Cvik 300 €
"Štýl, ktorý Vám sedí" Pavol Cvik 300 €
Asistovaný nákup so stylistom Pavlom Cvikom 180 €
Audit šatníka Pavol Cvik 180 €
Farby + Štýl Pavol Cvik 500 €

Vizáž

Cena
Príležitostný make-up 31 €
Večerný make-up 61 €
Make-up by Monika Benian 45 €
Malá škola vizáže 82 €
Večerný make-up by Milan Švingál 100 €
Denné líčenie / styling vlasov by Veronika Vargová 50 €
Večerný make-up / styling vlasov by Veronika Vargová 70 €
Svadobné líčenie / styling vlasov by Veronika Vargová 100 €
Skúška svadobného líčenia 50 €
Kurz samolíčenia 1 osoba [2,5 - 3 hod.] by Veronika Vargová 150 €

Vizáž