Objednaj si darčekový poukaz

Aj tento rok môžete darovať krásny darček svojim blízkym, v podobe elegantnej poukážky XOXO Body&Mind. Môže byť na konkrétnu procedúru alebo na finančnú čiastku, z ktorej sa dajú zakúpiť okrem procedúr aj kozmetické či vlasové prípravky.

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Darčekové poukážky sa dajú zakúpiť v obidvoch prevádzkach XOXO (v Cubicone i na Riazanskej), kde Vám ich s radosťou zabalíme i vypíšeme. Darčekové poukážky si môžete objednať aj online. Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia. Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Poukážku je možné vystaviť na konkrétnu procedúru iba pri osobnom odbere.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

 

 

  • Xoxo Image

Kompletná starostlivosť o Váš imidž

Vybudujte si vlastný štýl, ktorý bude odrazom Vašej skutočnej krásy a osobnosti. Výzor je to, čo vidia na Vás druhí skôr, ako máte možnosť prehovoriť. Takisto ako Váš osobný štýl aj farby, ktoré nosíte, vplývajú na to, ako sa cítite a čo si o sebe myslíte. Ponúkame Vám služby v oblasti Vášho osobného imidžu. Pomôžeme Vám odhaliť Váš prirodzený štýl, upraviť Váš šatník a zažiariť v tých správnych farbách tak, aby ste sa začali cítiť krásne a sebavedomo.

Vaše Farby

Podrobnou analýzou farieb Vám ukážeme, ktoré špecifické farby sú v harmónii s Vašou pokožkou, farbou očí a farbou vlasov. Farebná analýza je v podstate nevyhnutnosťou na začiatok. Definovanie správnych farieb pre klienta, ako aj farebnej škály, ktorej je sa potrebné vyhýbať. Nosiť správne farby má dramatický efekt na to, ako vyzeráte, ako pôsobíte na ľudí a ako sa cítite.

Váš osobný štýl

Následne je možné spraviť ďalší krok (kľudne je to možné realizovať aj v rámci jedného sedenia), ktorý bude pojednávať o štýle. Podstatou štýlu nie je len definovať – čo by sedelo individuálnemu klientovi, zaradenie ho do určitého štýlu (typu), ale predovšetkým realne sa pozrieť a porozprávať sa čo aktuálne nosí, či je to súlade s jeho štýlom a čo sa dá pripadne jednoducho zmeniť. Význam časti štál spočíva vo veľmi jednoduchej snahe: nájsť v čom človek vyzerá a cíti sa výborne, vzhľadom na jeho fyzické danosti ako aj životný štýl a preferencie. Dôlžetié pritom je, aby klient porozumel prečo v niečom vyzerá lepšie ako v inom. Sme rozdielní a je samozrejmé, že ozdoba šatníka jedného môže byť pre iného pohroma. Preto je potrebné, aby si klient doniesol konkretne svoje veci, ktoré nosí, prípadne tie po ktorých nesiahne, hoci ich má v šatníku a veľmi sa mu páčia. 

Audit šatníka alebo asistovaný nákup

Ďalším pokračovaním býva audit šatníka. Je to presne to ako sa to volá – proste náhľad do šatníka klienta. Audit šatníku nemá samozrejme zmysel bez Farieb a Štýlu a zároveň premyslenia čo sa chce dosiahnuť. Výsledkom totiž má byť šatník, ktorý klientovi pomáha a nie mu strpčuje život.

Sprievodnou službou je personal shopping. Opäť predtým treba spraviť Farby + Štýl a idealne aj audit šatníku. Na shopping totiž nemá zmysel ísť bez toho, aby človek vedel čo vlastne potrebuje. Inak to je nezmyselné a únavné behanie po obchodoch „či sa niečo nenájde”. 

Style Coach Pavol Cvik

95% ľudí netuší čo sa im hodí a čo nie. A tak to aj vyzerá. Ich vzhľad nehrá pre nich, ale proti nim,“ hovorí Pavol Cvik, ktorý svoj certifikát Style CoachTM získal na inštitúte v Londýne. Style coaching je o nájdení toho čo sa dá na vzhľade zmeniť ľahko a rýchlo. Je to o dosiahnutí vnutorného „Looking good, feeling good.“ Keď je človek ochotný sa vydať na cestu zmeny, tieto malé víťaztvá s veľkým efektom motivujú k ďalším rozhodnutiam na celý život. Je to cesta, z ktorej niet návratu. Začnite s Pavlom Cvikom tým, že zistíte aké farby sú Vaše a ktorý štýl je Vám najbližší.

Esenciálne oleje

Esenciálne oleje sú aromatické látky nachádzajúce sa v prírode vo vnútri z každej byliniek, kvetov, stromov, plodov či dokonca kôry stromov. Tieto vonné látky sa od pradávnych čias využívali na skrášľovanie, liečenie, pridávali sa do jedál a dokonca boli cennejšie ako drahé kovy. Vyskokoncentrované látky ktoré ak sú správnou metódou spracovávané a destilované majú úžasné účinky pre naše telo, myseľ a ducha. Navodzujú príjemný pocit a neskutočnú radosť z  premeny. Vôňa je kľúčom k Vášmu zdraviu a pomáha k celkovému vyváženiu vnútornej a vonkajšej pohody a krásy.

Osobná konzultácia s Líviou Hološovou

Od útleho detstva som mala silne zakorenenú potrebu pomáhať a liečiť. Voľba mojej školy bola preto jasná, zdravotníctvo mi dalo veľmi veľa. Teóriu som využívala aj v praxi vlastná skúsenosť v nemocnici mi ukázala pravdu. Je to krásne no náročné zamestnanie. Dnes som rada za prežité skúsenosti a dodnes z nich čerpám. Nič v živote nie je večné a statické. Vďaka aj za to  že mám možnosť na sebe pracovať neustále a posúvať hranice svojich možností a objavovať rôzne metódy a formy samoliečenia a posunúť k Vám to čo ma baví a prináša osoh a radosť.
Svoje učenie o esenciálnych olejoch už niekoľko rokov prehlbujem. Teší ma že táto moja voňavá vášeň má skutočné účinky a môžeme sa s prírodou takto jednoducho prepájať. Matka príroda má v sebe veľkú silu a je tu pre našu podporu aby nám pomohla nájsť veľa krát vlastný potenciál. Ja som ten svoj začala využívať naplno a popri starostlivosti  mojej dcérky, práci štúdiu čínskej medicíny, yoge, meditáciam mám stále čas na vlastnú sebarealizáciu. Rada Vás prevediem programom na ceste k vnútornej harmónii vylepšeniam fyzickej kondície, emočnou a duševnou stabilitou.
Vaša Livi         L  (láskavo)
                           I   (Inšpiratívne)
                            V  (vierohodne)
                              I  (inovatívne)

Líčenie

Využite služby príležitostného make-upu od našich externých vizážistiek Moniky Benian, Alice Schneiderovej, Kataríny Gáboríkovej, Otta Gyorgyho alebo Mercedes Galisovej.

Monika Benian, Otto Gyorgy a Mercedes Galisová sa postarajú aj o Vaše vlasy 🙂

Make-up by Lucia Woloszyn Freund

Profesionálna maskérka (Makeup artristry & hairstyle), svojej profesii sa venuje od roku 2002 a hlavne …I love my job 🙂
Všetko ostatné prezradia jej spokojné klientky a fotografie prác na FB a IG.

Kto sa o vás postará

Alice
Cosmetician / Manicure / Pedicure / Make-up

Transformácia vzhľadu

Transformácia vzhľadu

Cena
Osobný stylista od 50 €
"Farby, ktoré Vám svedčia" Pavol Cvik 350 €
"Štýl, ktorý Vám sedí" Pavol Cvik 350 €
Asistovaný nákup so stylistom Pavlom Cvikom 200 €
Audit šatníka Pavol Cvik 200 €
Farby + Štýl Pavol Cvik 600 €

Vizáž

Cena
Príležitostný make-up 69 €
Príležitostný make-up + účes na suché vlasy 89 €
Svadobný make-up 89 €
Skúška svadobného make-upu 59 €
Kurz líčenia s Monikou Benian - 3 hodiny 149 €
Denný / večerný makeup by Lucia Woloszyn Freund 90 €
Svadobný makeup by Lucia Woloszyn Freund 90 €
Svadobný makeup + účes by Lucia Woloszyn Freund 170 €
Skúška svadobného makeupu + účesu by Lucia Woloszy Freund 170 €

Vizáž