Objednaj si darčekový poukaz

Darčekovú poukážku je možné kúpiť online aj osobne na všetkých prevádzkach.

 

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Online poukaz nie je možné vystaviť na konkrétnu procedúru.
Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

  • Xoxo Image

Kompletná starostlivosť o Váš imidž

Vybudujte si vlastný štýl, ktorý bude odrazom Vašej skutočnej krásy a osobnosti. Výzor je to, čo vidia na Vás druhí skôr, ako máte možnosť prehovoriť. Takisto ako Váš osobný štýl aj farby, ktoré nosíte, vplývajú na to, ako sa cítite a čo si o sebe myslíte. Ponúkame Vám služby v oblasti Vášho osobného imidžu. Pomôžeme Vám odhaliť Váš prirodzený štýl, upraviť Váš šatník a zažiariť v tých správnych farbách tak, aby ste sa začali cítiť krásne a sebavedomo.

Osobný plán premeny vzhľadu

Hodinová osobná konzultácia s Alice Schneiderovou je vstupnou bránou k doladeniu Vášho celkového vzhľadu ladiaceho s Vaším životným štýlom. Výsledkom je harmonická osoba, ktorej životná filozofia je zjavná už na prvý pohľad. Pri konzultácii Vám zostavíme osobný plán Xoxo procedúr aj odporúčanej domácej starostlivosti v dopredu stanovenom časovom horizonte na dosiahnutie maximálneho efektu. Ako podpora správneho prístupu pri budovaní Vášho harmonického vzhľadu Vás obdaríme poukazom na Vami vybrané služby v hodnote 50 Eur.

Vaše Farby

Podrobnou analýzou farieb Vám ukážeme, ktoré špecifické farby sú v harmónii s Vašou pokožkou, farbou očí a farbou vlasov. Farebná analýza je v podstate nevyhnutnosťou na začiatok. Definovanie správnych farieb pre klienta, ako aj farebnej škály, ktorej je sa potrebné vyhýbať. Nosiť správne farby má dramatický efekt na to, ako vyzeráte, ako pôsobíte na ľudí a ako sa cítite.

Váš osobný štýl

Následne je možné spraviť ďalší krok (kľudne je to možné realizovať aj v rámci jedného sedenia), ktorý bude pojednávať o štýle. Podstatou štýlu nie je len definovať – čo by sedelo individuálnemu klientovi, zaradenie ho do určitého štýlu (typu), ale predovšetkým realne sa pozrieť a porozprávať sa čo aktuálne nosí, či je to súlade s jeho štýlom a čo sa dá pripadne jednoducho zmeniť. Význam časti štál spočíva vo veľmi jednoduchej snahe: nájsť v čom človek vyzerá a cíti sa výborne, vzhľadom na jeho fyzické danosti ako aj životný štýl a preferencie. Dôlžetié pritom je, aby klient porozumel prečo v niečom vyzerá lepšie ako v inom. Sme rozdielní a je samozrejmé, že ozdoba šatníka jedného môže byť pre iného pohroma. Preto je potrebné, aby si klient doniesol konkretne svoje veci, ktoré nosí, prípadne tie po ktorých nesiahne, hoci ich má v šatníku a veľmi sa mu páčia. 

Audit šatníka alebo asistovaný nákup

Ďalším pokračovaním býva audit šatníka. Je to presne to ako sa to volá – proste náhľad do šatníka klienta. Audit šatníku nemá samozrejme zmysel bez Farieb a Štýlu a zároveň premyslenia čo sa chce dosiahnuť. Výsledkom totiž má byť šatník, ktorý klientovi pomáha a nie mu strpčuje život.

Sprievodnou službou je personal shopping. Opäť predtým treba spraviť Farby + Štýl a idealne aj audit šatníku. Na shopping totiž nemá zmysel ísť bez toho, aby človek vedel čo vlastne potrebuje. Inak to je nezmyselné a únavné behanie po obchodoch “či sa niečo nenájde”. 

Style Coach Pavol Cvik

95% ľudí netuší čo sa im hodí a čo nie. A tak to aj vyzerá. Ich vzhľad nehrá pre nich, ale proti nim,” hovorí Pavol Cvik, ktorý svoj certifikát Style CoachTM získal na inštitúte v Londýne. Style coaching je o nájdení toho čo sa dá na vzhľade zmeniť ľahko a rýchlo. Je to o dosiahnutí vnutorného “Looking good, feeling good.” Keď je človek ochotný sa vydať na cestu zmeny, tieto malé víťaztvá s veľkým efektom motivujú k ďalším rozhodnutiam na celý život. Je to cesta, z ktorej niet návratu. Začnite s Pavlom Cvikom tým, že zistíte aké farby sú Vaše a ktorý štýl je Vám najbližší.

Osobná škola líčenia s vybraným vizážistom

Šikovné ruky a rady našich profesionálov Vás naučia triky ako sa správne nalíčiť, ako sa postarať o pleť pred aj po líčení a ako urobiť denné alebo večerné líčenie. Po praktickom prevedení trikov na Vás samotnej odídete z nášho salónu krásne nalíčená. Xoxo Vizáž Vám ponúkame od profesionálov ako je známa Lucy (Lucia Šenková), Milan Švingál a Miroslava Tibenská. Všetci sú odborníci vo svojom obore, ktorý nielen študovali, ale hlavne empirickou skúsenosťou posunuli za hranice bežného pojmu make up artist.

Vizáž

Potrebujete dokonalý make-up? Naši vizážisti Vás nielen naučia ako sa správne nalíčiť, ale radi Vás aj osobne nalíčia podľa Vašej potreby. Či už ide o make-up denný, večerný alebo svadobný, dáme si záležať, aby ste vyzerali úžasne!

Transformácia vzhľadu

Transformácia vzhľadu

Cena
Osobný plán premeny vzhľadu 50 €
Osobný stylista od 50 €
"Farby, ktoré Vám svedčia" Pavol Cvik 300 €
"Štýl, ktorý Vám sedí" Pavol Cvik 300 €
Asistovaný nákup so stylistom Pavlom Cvikom 180 €
Audit šatníka Pavol Cvik 180 €
Farby + Štýl Pavol Cvik 500 €

Vizáž

Cena
Príležitostný make-up 41 €
Svadobný make-up 55 €
Malá škola vizáže 240 €
Veľká škola vizáže 480 €
Denný make-up by Milan Švingál 66 €
Večerný make-up by Milan Švingál 90 €
Svadobný make-up by Milan Švingál 150 €
Make-up by Lucy 75 €

Vizáž