Objednaj si darčekový poukaz

Darčekovú poukážku je možné kúpiť online aj osobne na všetkých prevádzkach.

 

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Online poukaz nie je možné vystaviť na konkrétnu procedúru.
Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

  • xoxo masáže

Relax pre Vaše telo

XOXO BODY&MIND Vám prináša jedinečné masážne rituály, kde kombinácia vzácnej arómy, jemná textúra, unikátne prírodné zložky a energia ľudského dotyku poskytuje jedinečný zážitok hlbokého ukľudnenia v holistickej podobe. Privoniate si k našim rituálnym olejom a sami ucítite, ktorý je v daný okamih pre Vás ten pravý! Prezradíme už iba, že možno ucítite pomarančový kvet, céder, ylang ylang, bergamot, muškát, či ružové drievko a mnoho ďalších....

Tranquility /Joy /Peace&Calming

Hlavné vonné esencie

Tranquility – Pomarančový kvet a Cédrové drevo – prináša hlbokú relaxáciu, hydratuje a prináša pocit bezpečia

Joy – Bergamot, Ylang, Muškát, Ružové drevo, Citron, Mandarinka, Jazmín, Harmanček rýmsky, Palmová ruža a Ruža – osviežuje a pozdvihuje myseľ, navodzuje radosť srdca

Peace&Calming – Ylang, šupka Tangarinky, Pačuli, Pomaranč, čierny Smrek, Bergamot, Casia (škorica), Davana – prináša silné uvoľnenie a pocit pokoja

 

50 min.

Telové rituály

Herbal – celotelový masážny rituál s prvkami bylinkových vankúšikov prevoňaný upokojujúcou zmesou z Mäty a Eukaliptu pre uvoľnenie napätého svalstva a vyčistenie mysli. Dokonalosť bylinného rituálu doplňuje peeling chodidiel.

Warming – celotelový uzemňujúci Škoricový masážny rituál s prvkami horúcich kamienkov výdatne dopraje telu odpočinok, svalstvu uvoľnenie a duši pokoj a bezpečie.

90 min.

Rituálne masáže s peelingom

Sweet Ocean Peel – celotelový masážny rituál s unikátnym vulkanickým peelingom rozžiari pokožku tela, odstráni suchú pokožku, zlepší elasticitu a dopraje svalom uvoľnenie.

Bounty Touch Peel– celotelový masážny rituál Vás očarí kombináciou Tahitských vôní a kombináciou kokosového BIO oleja a Bio kokosového peelingu so sladkou mlskou na záver uvoľňujúcej masáže a výdatného vyčistenia pokožky so zamatovým efektom.

90 min.

Malinna antioxidačná masáž

Masáž chrbáta a chodidiel je založená na peelingu a následnom vymývaní toxínov z oblasti chrbtice zmesou prírodných bylinných esencií, olejov a upravovaných solí z rady Malinna. Následná masáž zabezpečí uvolnenie svalov a spaziem, levandula navodí pokoj a oddych, aby telo a myslel mohla pri záverečnej masáži chodidiel hlboko zrelaxovať.

90 min.

Samoopaľovací nástrek SPEED BRONZER

Ak uprednostňujete opálenú pokožku bez UV-žiarenia, samoopaľovací nástrek SPEED BRONZER je pre Vás ideálne riešenie. Rozprašovaná farba je akoby magnetom priťahovaná priamo na pokožku a hneď sa vstrebáva. Nestrácajte Váš čas v soláriách, keď môžete získať krásne opálenú pokožku ihneď a zažiariť tak na plese, svadbe alebo firemnej párty.

Remodulačné a odvodňujúce ošetrenia tela

Tvarovanie postavy, spevnenie pokožky, nadvihnutie padnutého brucha, formovanie zadných partií, či zlepšenie stavu celulitídy - v tejto oblasti Vám pomôže LIPOMASSAGE, ktorá je prevádzaná prístrojom LPG.

Remodulačné a odvodňujúce ošetrenia tela

Body strategist nutritionel
- Ošetrenie s telovou maskou z Bio Tamanu olejom pre elasticitu pokožky a ochranu pred vzikom strií a extrakt zo Zeleného orecha s antioxidačným účinkom.
- Ošetrenie navyše remineralizuje, vyživý a obnoví.

Body strategist cellulite algea
- Ošetrenie, ktoré intenzívne tonizuje pokožku a spevňuje kontúry tela, hlavne na tukovú celulitídu.
- Spevňujúce účinky pomocou algynátovej masky, ktorá obsahuje Morské riasy poskytujúce hydratáciu a tonizáciu a Laminariu (hnedá riasa) podporuje zoštíhlenie.

Body strategist remodeler
- Zoštihľujúce a prekrvujúce ošetrenie určené na pokročilé stupne celulitídy.
- Jednobunkové riasy spaľujú tuky, čistý Kofein a Karnitín bojuje proti hromadeniu tukov, Chaluha remodeluje chudnutie a Aescin stimuluje a zlepšuje mikrocirkuláciu.

Recource relieving
- Inenzívne ošetrenie s bandážou na opuchovú celulitidu a pomarančovú pokožku, na celulitídu prvého a druhého stupňa.
- Esenciálne oleje z Citrónu, Pomaranča a Mäty uprednostňujú vylučovanie toxínov a zlepšujú vzhľad pomarančovej kože. Extrakt z Brečtnu zlepšuje mikrocirkuláciu a znižuje opuchy nôh. Mentol poskytuje okamžité osvieženie ťažkých nôh a prináša okamžitý pocit ľahkosti.

Kto sa o vás postará

Veronika
Massage / Pedicure
Katarína
Massage

Masáže a Telové ošetrenia

Masáže a Telové ošetrenia

Cena
Tranquility /Joy /Peace&Calming 98 €
Herbal / Warming telový rituál 155 €
Rituálne masáže s peelingom 155 €
Malinna antioxidačná masáž 115 €
Remodulačné a odvodňujúce ošetrenia tela 98 €
Reflexná masáž nôh 37,50 €
Intenzívna 30min masáž 37,50 €
Lymfodrenáž - tvár, krk, ruky a dekolt 55 €
Lymfodrenáž - nohy 55 €

Samoopaľovací nástrek

Samoopaľovací nástrek

Cena
Samoopaľovací nástrek Speed Bronzer® 41 €