Objednaj si darčekový poukaz

Aj tento rok môžete darovať krásny darček svojim blízkym, v podobe elegantnej poukážky XOXO Body&Mind. Môže byť na konkrétnu procedúru alebo na finančnú čiastku, z ktorej sa dajú zakúpiť okrem procedúr aj kozmetické či vlasové prípravky.

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Darčekové poukážky sa dajú zakúpiť v obidvoch prevádzkach XOXO (v Cubicone i na Riazanskej), kde Vám ich s radosťou zabalíme i vypíšeme. Darčekové poukážky si môžete objednať aj online. Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia. Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Poukážku je možné vystaviť na konkrétnu procedúru iba pri osobnom odbere.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

 

 

  • xoxo masáže

Masáže celého tela sú jednou z najvyhladávanejších služieb na celom svete

V minulosti ľudia masáže považovali za vhodné iba pri problémoch s pohybovou sústavou. Ich miesto bolo hlavne v kúpeľoch a rehabilitačných zariadenia. Masáž bola rádovo zameraná na uvoľnenie spaziem, bola funkčná a rýchla. Mnoho ľudí masáže nevyhľadávalo práve pre bolestivosť tejto procedúry a preto keď nebolo až veľmi zle, na masáž ani nepomysleli. Neskôr osveta a samozrejme príjemný zážitok, akým sa dnes už masáže vyznačujú, rozhodne zväčšila okruh jej fanúšikov. V XOXO BODY&MIND citlivo vnímame potreby našich zákazníkov a preto sme nastavili menu pre masáže tak, aby vyhovovali ľuďom, ktorý žijú dynamický životný štýl. Ktorí si uvedomujú, že starať sa o svoje telo je absolútna nutnosť a jednou z vecí, ktorú absolvujú, je ručná celotelová masáž, pri ktorej si oddýchne v krásnom a pokojnom prostredí ich telo, no vypne aj mysleľ a v duši nastane pokoj. Starostlivo nadizajnované procedúry klienta najprv sprevádzajú aromaterapeutickým privítacím rituálom. Vďaka správnym esenciálnym olejom sa prvé dotyky terapeuta zameriavajú na šiju, spánky, ramená a končia sa dlaňami. Uvítací rituál sa končí momentom, kedy terapeut pocíti, že telo nášho klienta sa uvoľnilo, mysleľ sa spomalila a može sa začať konkrétna špecifická masáž.
Masáže v XOXO BODY&MIND si môžete vybrať aj podľa vône
Tá rozhodne úplne najlepšie týmto zmyslom práve o vhodnej masáži. Jej rozsah sa môže líšiť. Možete si zvoliť celotelovú masáž, masáž pre uvoľnenie napätia a odstránenie nespavosti. Masáž s telovám peelingom viacerých druhov, či masáž popri ktorej vám odvodníme nohy, zlepšíme vzhľad pokožky, či detoxikujeme okolie chrbtice antioxidačným Malinna ošetrením. Každá masáž v XOXO BODY&MIND je nezabudnuteľný rituál a naši klienti sa často vyjadrujú, že tento rituál obyčajný názov bežné pomenovanie masáže nedokáže absolútne vystihnúť. Preto v našom slovníku masáže nazývame telovými rituálmi, kde sa postaráme o uvoľnenie svalového aparátu, no zároveň prinášame holistický prístup v celom rozsahu našich procedúr.

Tranquility /Joy /Peace&Calming

Hlavné vonné esencie

Tranquility – Pomarančový kvet a Cédrové drevo – prináša hlbokú relaxáciu, hydratuje a prináša pocit bezpečia

Trvanie 50min. / 90min.

Joy – Bergamot, Ylang, Muškát, Ružové drevo, Citron, Mandarinka, Jazmín, Harmanček rýmsky, Palmová ruža a Ruža – osviežuje a pozdvihuje myseľ, navodzuje radosť srdca

Peace&Calming – Ylang, šupka Tangarinky, Pačuli, Pomaranč, čierny Smrek, Bergamot, Casia (škorica), Davana – prináša silné uvoľnenie a pocit pokoja

 

50 min.

Telové rituály

Herbal – celotelový masážny rituál s prvkami bylinkových vankúšikov prevoňaný upokojujúcou zmesou z Mäty a Eukaliptu pre uvoľnenie napätého svalstva a vyčistenie mysli. Dokonalosť bylinného rituálu doplňuje peeling chodidiel.

Warming – celotelový uzemňujúci Škoricový masážny rituál s prvkami horúcich kamienkov výdatne dopraje telu odpočinok, svalstvu uvoľnenie a duši pokoj a bezpečie.

90 min.

Rituálne masáže s peelingom

Sweet Ocean Peel – celotelový masážny rituál s unikátnym vulkanickým peelingom rozžiari pokožku tela, odstráni suchú pokožku, zlepší elasticitu a dopraje svalom uvoľnenie.

Bounty Touch Peel– celotelový masážny rituál Vás očarí kombináciou kokosového BIO oleja a Bio kokosového peelingu so sladkou mlskou na záver uvoľňujúcej masáže a výdatného vyčistenia pokožky so zamatovým efektom.

90 min.

Malinna antioxidačná masáž

Masáž chrbta a chodidiel je založená na peelingu a následnom vymývaní toxínov z oblasti chrbtice zmesou prírodných bylinných esencií, olejov a upravovaných solí z rady Malinna. Následná masáž zabezpečí uvolnenie svalov a spaziem, levanduľa navodí pokoj a oddych, aby telo a myseľ mohla pri záverečnej masáži chodidiel hlboko zrelaxovať.

90 min.

Samoopaľovací nástrek SPEED BRONZER

Ak uprednostňujete opálenú pokožku bez UV-žiarenia, samoopaľovací nástrek SPEED BRONZER je pre Vás ideálne riešenie. Rozprašovaná farba je akoby magnetom priťahovaná priamo na pokožku a hneď sa vstrebáva. Nestrácajte Váš čas v soláriách, keď môžete získať krásne opálenú pokožku ihneď a zažiariť tak na plese, svadbe alebo firemnej párty.

Remodulačné a odvodňujúce ošetrenia tela

Tvarovanie postavy, spevnenie pokožky, nadvihnutie padnutého brucha, formovanie zadných partií, či zlepšenie stavu celulitídy - v tejto oblasti Vám pomôže LIPOMASSAGE, ktorá je prevádzaná prístrojom LPG.

Remodulačné a odvodňujúce ošetrenia tela

Body strategist nutritionel
- Ošetrenie s telovou maskou z Bio Tamanu olejom pre elasticitu pokožky a ochranu pred vzikom strií a extrakt zo Zeleného orecha s antioxidačným účinkom.
- Ošetrenie navyše remineralizuje, vyživý a obnoví.

Body strategist cellulite algea
- Ošetrenie, ktoré intenzívne tonizuje pokožku a spevňuje kontúry tela, hlavne na tukovú celulitídu.
- Spevňujúce účinky pomocou algynátovej masky, ktorá obsahuje Morské riasy poskytujúce hydratáciu a tonizáciu a Laminariu (hnedá riasa) podporuje zoštíhlenie.

Body strategist remodeler
- Zoštihľujúce a prekrvujúce ošetrenie určené na pokročilé stupne celulitídy.
- Jednobunkové riasy spaľujú tuky, čistý Kofein a Karnitín bojuje proti hromadeniu tukov, Chaluha remodeluje chudnutie a Aescin stimuluje a zlepšuje mikrocirkuláciu.

Recource relieving
- Inenzívne ošetrenie s bandážou na opuchovú celulitidu a pomarančovú pokožku, na celulitídu prvého a druhého stupňa.
- Esenciálne oleje z Citrónu, Pomaranča a Mäty uprednostňujú vylučovanie toxínov a zlepšujú vzhľad pomarančovej kože. Extrakt z Brečtnu zlepšuje mikrocirkuláciu a znižuje opuchy nôh. Mentol poskytuje okamžité osvieženie ťažkých nôh a prináša okamžitý pocit ľahkosti.

Kto sa o vás postará

Kristína
Massage / Pedicure / Manicure
Katarína
Cosmetician / Manicure / Pedicure / Massage / Make-up
Snizhana
Masérka

Masáže a Telové ošetrenia

Masáže a Telové ošetrenia

Cena
Tranquility /Joy /Peace&Calming 50 min. 78 €
Tranquillity 90min. 117 €
Herbal / Warming telový rituál 117 €
Rituálne masáže s peelingom 117 €
Malinna antioxidačná masáž 86 €
Remodulačné a odvodňujúce ošetrenia tela 84 €
Reflexná masáž nôh 32 €
Intenzívna 30min masáž 32 €
Lymfodrenáž - tvár, krk, ruky a dekolt 48 €
Lymfodrenáž - nohy 48 €

Samoopaľovací nástrek

Samoopaľovací nástrek

Cena
Samoopaľovací nástrek Speed Bronzer® 41 €