Objednaj si darčekový poukaz

Aj tento rok môžete darovať krásny darček svojim blízkym, v podobe elegantnej poukážky XOXO Body&Mind. Môže byť na konkrétnu procedúru alebo na finančnú čiastku, z ktorej sa dajú zakúpiť okrem procedúr aj kozmetické či vlasové prípravky.

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Darčekové poukážky sa dajú zakúpiť v obidvoch prevádzkach XOXO (v Cubicone i na Riazanskej), kde Vám ich s radosťou zabalíme i vypíšeme. Darčekové poukážky si môžete objednať aj online. Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia. Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Poukážku je možné vystaviť na konkrétnu procedúru iba pri osobnom odbere.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

 

 

  • Ako sa správne starať o pleť? Ako si nastaviť dennú rutinu? Ako sa starať o svoje nechty? Otázky tohto typu si dospievajúci kladú deň čo deň. Nastaviť správnu starostlivosť na doma a nájsť vhodnú kozmetiku vie byť v dnešnej dobe plnej informácií viac ako ťažké. KIDS/TEEN MENU je špeciálne vyvinuté pre deti a teenagerov. Za posledné roky sa doba extrémne zrýchlila a dnešné deti majú veľa podnetov, ktoré ich nervový systém nestíha spracovávať. Všetky tieto podnety priamo ovplyvňujú nervový systém, ktorý majú deti ešte vo vývine. Výsledkom toho je nepokoj, stres dieťaťa, plač, agresia a zlý spánok. Procedúry majú dopomôcť k tomu, aby dieťa zrelaxovalo v pokojnom a voňavom prostredí pri správnom ošetrení. Naším poslaním je odovzdať im naše skúsenosti, vysvetliť im problematiku pleti a správnu starostlivosť o tvár a telo. Vysvetliť im ako sa starať o pleť a telo doma či v salóne.

BABY RELAX

Upokojujúci relax /jemné ošetrenie pleti s masážou

/do 13 rokov/
/voňavý uvítací XOXO rituál/jemné pleťové ošetrenie/jemná masáž tváre a tela/

55min

1. TEEN BEAUTY

/od 13 do 17 rokov/

1. Teen ošetrenie pleti + konzultácia a starostlivosť na doma
Procedúra, ktorou chceme naučiť teenagerov ako sa správne starať o pleť, oboznámiť ich s aktuálnym stavom pleti, a následne im dopriať salónne ošetrenie pleti podľa aktuálnej potreby. Konzultácia zahŕňa diagnostiku pleti a následné nastavenie vhodnej rutiny na doma. Ošetrenie zahŕňa aj voňavý uvítací XOXO rituál na upokojenie všetkých zmyslov.
90min

2. Teen salon rutina

Základné ošetrenie pleti pre dospievajúcich bez hĺbkového čistenia. Možnosť vyplnenia času pre deti, ak s nimi navštívite salón.

45min

3. Teen cleaning facial

/určené na problematickú a zapálenú pleť/uvítací voňavý XOXO rituál/naparovacia maska/hĺbkové ultrazvukové čistenie mladej nezrelej pleti/konzultácia stavu pleti/

75min

4. Teen Body & Mind – Skin nourishing & all body masage

Ošetrenie zamerané na tvár a telo pre teenagerov, ktorí sú vystresovaní z dnešnej rýchlej doby, majú problém so spánkom alebo majú veľa povinností v škole, na krúžkoch a chcú si dopriať relax. Ošetrenie zahŕňa aj voňavý uvítací XOXO rituál, ktorý odbúra stres a upokojí ich rýchlu hlavu.

45min

5. Teen pedi + home rutina

Pedikúra pre najmenších a dospievajúcich. Veľa detí trpí žiaľ zarastajúcimi nechtami, neskôr až zapálenými lôžkami s čím vieme v salóne pomôcť. V prvom rade analyzujeme, kde nastal problém, dané miesto ošetríme a nastavíme správnu rutinu na doma. Procedúra v sebe zahŕňa ošetrenie nechtov, ich úprava a takisto úprava chodidla.

50min

6. Teen mani + home rutina

Ošetrenie rúk a nechtov pre najmenších a dospievajúcich. Veľa detí trpí zádermi, o ktoré nevedia ako sa majú starať. Pri danom ošetrení ide o konzultáciu s odborníkom ohľadom nechtov, rúk a ich starostlivosti. V prvom rade sa analyzuje daný problém, ošetria sa dlane a nechty a nastaví sa správna rutina na doma.

30min

Mama & dcéra

Zážitkové, spoločné ošetrenie pre mamu s dcérou ideálne ako darček alebo len spoločne strávený čas, mama & dcéra. Vhodné pre dospievajúcu dcéru maminy, ktorá sa stará o pleť a chcela by zasvätiť svoju dcéru do beauty sveta.
/spoločná diagnostika pleti/vysvetlenie aktuálneho stavu pleti/ošetrenie absolvuje každá samostatne na základne odporúčania terapeuta/voňavý uvítací XOXO rituál/konzultácia a nastavenie správnej rutiny na doma
Mama 120min
Dcéra 90min

Kto sa o vás postará

Alice
Cosmetician / Manicure / Pedicure / Make-up
Martina
Senior Hairstylist
Snizhana
Massage / Cosmetician / Pedicure
Jelena
Cosmetician / Manicure / Pedicure
Kristína
Massage / Pedicure / Manicure
Kristína
Senior Hairstylist / Pedicure
Ria
Manicure / Pedicure
Martina
Cosmetician / Pedicure / Make-up / Permanent make-up
Michaela
Manicure

Baby relax 55 min. 58,00 €
Teen Beauty 90 min. 99,00 €
Teen salon rutina 45 min. 59,00 €
Teen cleaning facial 75 min. 69,00 €
Teen Body & Mind – Skin nourishing & all body masage 45 min. 59,00 €
Teen pedi + home rutina 50 min. 40,00 €
Teen mani + home rutina 30 min. 25,00 €
Mama a dcéra Mama 120min. / Dcéra 90 min. 288,00 €