Objednaj si darčekový poukaz

Aj tento rok môžete darovať krásny darček svojim blízkym, v podobe elegantnej poukážky XOXO Body&Mind. Môže byť na konkrétnu procedúru alebo na finančnú čiastku, z ktorej sa dajú zakúpiť okrem procedúr aj kozmetické či vlasové prípravky.

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Darčekové poukážky sa dajú zakúpiť v obidvoch prevádzkach XOXO (v Cubicone i na Riazanskej), kde Vám ich s radosťou zabalíme i vypíšeme. Darčekové poukážky si môžete objednať aj online. Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia. Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Poukážku je možné vystaviť na konkrétnu procedúru iba pri osobnom odbere.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

 

 

  • xoxo pleť

Kompletná starostlivosť o Vašu pleť

XOXO BODY&MIND starostlivosť o pleť je koncept ponúkajúci 5 úrovní v starostlivosti o pokožku tváre, kde bežná kozmetika nemá dosah. Ako všetky služby v XOXO, zdravie, vitalita a duševná pohoda špecifikujú slovo KRÁSA.
Čistá, rozžiarená pleť, zredukované známky starnutia, zjednotená farba a zhustená štruktúra pleti podobne ako majú malé deti, to je cieľom správneho ošetrenia. V dnešnej dynamickej dobe, kde čas je najvzácnejšia veličina, kde je ťažké nájsť optimum medzi extrémami. Kde prináša čistá prírodná kozmetika slabé výsledky, no invazívne zásahy zasa spôsobujú často komický výsledok na výraze tváre Vám v XOXO BODY&MIND prinášame v každom ošetrení dôsledné protokoly, kde sa sila bylín a aromaterapie spája so silou nanotechnológie v produktoch na prenos aktívnych látok až do dermy.
Comfort Zone je talianská kozmetika vyvinutá na špičke laboratórnych možností kladúc dôraz na výsledok, avšak s ohľadom na holistický prístup. Počnúc klientom, cez odborníkov, ktorí sú denne v kontakte s aktívnymi látkami, cez celkový dopad na zvieratá a ekológiu a našu planétu ZEM.

Úroveň 1.

Čistá a žiarivá pleť

Pure&Nourish /vyčistenie a vyživenie pleti/

Clean&Heal /vyčistenie problematickej pokožky a utišujúce ošetrenie pleti/

 

/voňavý uvítací XOXO rituál, naparovacia maska, hĺbkové a ultrazvukové čistenie, vyživenie/utíšenie pleti, výživná koncentrovaná maska, výdatná masáž pleti/

90 min.

 

Junior ošetrenie /uvítací voňaví XOXO rituál, naparovacia maska, hĺbkové a ultrazvukové vyčistenie mladej nezrelej pleti/ do 18 rokov

60 min.

Úroveň 2.

Essential Skin Rituals

Essential Skin Rituals /unikátna kombinácia vedeckých poznatkov, tradičných prírodných rituálov a koncentrovaných prípravkov prináša intenzívny, hĺbkový efekt, ktorý Vašu pleť doslova premení/

Terapeutka Vám odporučí tú najvhodnejšiu starostlivosť tak, aby ste dosiahli požadovaný remodelačný, liftingový či rozjasňujúci účinok. Póry, vrásky a štrukturálne i pigmentové nerovnosti sa zjemňujú a pleť je hladká, prejasnená a štrukturálne zhutnená.

 

-hydratácia Hydramemory s unikátnou štetčekovou metódou aktívneho zapracovania masky do pleti

-regenerácia Recovery Touch

-utíšenie podráždenej pokožky Remedy

-vypnutie Sublime skin

-Double peel s ovocnými kyselinkami

/voňavý uvítací XOXO Rituál, ultrazvukový píling/miktodermaabrazia, ošetrenie pleťi na mieru, aktívna koncentrovaná maska, masáž 20 min., vyplňujúca hydratačná maska na pery/

75 min.

 

Express Essential Skin Ritual

Skrátený pleťový rituál pre zaneprázdnených ľudí sa odlišuje iba odobratím masáže z Essential Skin Ritual.

55 min.

Mezo T8 - mezotransdukcia /mezoterapia bez ihiel!/

Využitím elektroporácie dokážeme otvoriť vodné kanáliky v pokožke a pomocou kladných a záporných pólov dokážeme nabité séra vpraviť do hlbokých vrstiev pokožky. Výsledok je citeľný okamžite po jedinom ošetrení. V ponuke máme séra pre výživu, hydratáciu, redukciu hyperpigmentácií, vyhladenie jemných pavučinových vrások, vyplnenie hlbších vrások, jemné vyplnenie kontúry pier, komplexné omladenie dekoltu a krku, či Stop Contraction (botoxový efekt bez použitia botoxu).

 

Počas jediného ošetrenia môžeme unikátne kombinovať viacero rozličných sér na rôzne partie, čím dosiahneme nádherný efekt.

75 min.

Úroveň 3.

Anti-AGE deluxe rituals - Sublime Skin

/Kyselina Boswelová nastimuluje účinnost fibroplastov a posilní elastínové a kolagenové vlákna a to všetko počas exkluzívneho Sublime Skin ošetrenia tváre s atakovou liftingovou masážou, ktorá stimuluje bunkovú regeneráciu a redefinuje objem pleti. Vysokú účinnosť zabezpečuje pôsobenie dvojitého peelingu s vitamínom C, nasledovaná aplikáciou dvojfázovej zlupovacej masky a masky na očné okolie. Obzvlášť odporúčame túto silnú kombináciu pre zrelú pleť s pigmentáciami, vráskami a viditeľnou stratou objemu a tónu. Ako bonus Vás čaká peeling s masážou rúk liftingová maska na ruky. Budete ako znovuzrodená!/

 

120 minut

Úroveň 4.

Microneedling - frakčné mikroihličkové ošetrenie

Neinvazívne, no zato intenzívne ošetrenie pleti rieši:

-radikálne spevnenie pokožky

-výraznú redukciu vrások

-minimalizáciu pórov

– liečenie alopécie / vypadávanie vlasov, tvorbu kútov

 

Ošetrenie je vhodné na veľké partie ako je celá tvár, krk, dekolt, či brucho, alebo zadok.

 

Ako toto ošetrenie prebiaha?

Čistá pleť sa ošetrí jemným anestetikom a následne sa nanesie sérum podľa indikácie. Prístrojom sa pleť perforuje a vytvoríme tak tisíce maličkých pórikov. Na pocit je to akoby vás niekto mierne škrabkal. Ošetrenie nie je bolestivé. Po ošetrení môžete pociťovať mierne podráždenie, ktoré sa prejavuje začervenaním, jemným pálením, čo však do hodiny odzneje. Pri citlivejšej pleti nanajvýš po pár hodinách. Po ošetrení sa sa nedoporučuje žiadny pobyt na slnku. Radíme potom radšej si zvoliť večerný termín ošetrenia, prípadne sa zdržiavať vo vnútorných priestoroch.

Výsledok je viditeľný už po jedinej návšteve. Pre radikálny efekt je treba opakovať 3-6x v ideálnom rozostupe  dvoch až štyroch týždňov.

Plasma lifting

Tento nechirurgický zákrok je určený pre lokality tváre, kde už začínate pociťovať, že vrásky Vás už začínajú obťažovať a chcete k ich korekcii prikročiť radikálnejšie no skalpel nie je to čo si prajete.

Plasma lifting je neinvazívne ošetrenie presne cieleným plasmovým lúčom, kde v ošetrovaných miestach vznikne po zásahu tkaniva bodka v priemere cca. 1 mm s následným efektom redukcie objemu povrchovej kože. Výborné výsledky sú pri lifte ochabnutých viečok, očného okolia, kruhov a vrások pod očami, nosolabiálne ryhy no aj okolie úst, či podbradok a krk. Plasma Lift sa aplikuje iba do vybraných oblastí, nie však na celú veľkú plochu tváre. V porovnaní s chirurgickým zásahom neposkodzuje okolité tkanivo a nezanecháva jazvy ani modriny. Sprievodnym javom počas prvých 3 dní môže byť opuch a objavenie sa žltých škvrniek v mieste aplikácie, môžete pociťovať brnenie v ošetrovaných miestach. Tento priebeh je normálny a je žiadaný pre  proces hojenia.

Maximálny efekt sa dosahuje už po prvom ošetrení a Plasma Lift výsledok vydrží až dlhých 12 mesiacov. Pre znásobenie efektu si môžete Plasma Lift zopakovať už po 6 mesiacoch, alebo jednom roku, podľa pocitu a potreby.

FACE FIT MASÁŽ

Aktívna tvárová masáž na spomalenie procesov starnutia. Na tvári, hlave a krku máme viac než 50 svalov, ktoré nerovnomerne zaťažujeme.

Face fit masáž

  • pomáha zjemniť vrásky a predchádzať im
  • znížiť opuchy
  • udržať si mladistvé kontúry tváre
  • zachovať si zdravú a sviežu pokožku

Neodporúča sa pri citlivej pokožke s rozšírenými cievkami a rozacei.

Endosphères AK sensor

Novinka v hĺbkovom ošetrení pokožky, ktorá stráca tonus, hustotu a elasticitu. Tento jav nastáva pri nesprávnej cirkulácii živín v podkoží.  Dôsledkom je ovisnutá pokožka, tvorba celulitídy a na tváry okrem ochabovania pokožky aj tvorba vrások. Tento unikátny prístroj prichádza s revolučnou hlavicou vybavenou senzormi, ktoré tzv. „nacítia vašu pokožku“ presne na mieste, ktorým prechádza kalibruje  individuálny program a zároveň terapeutovi pomáha udržiavať primeraný tlak hlavice na pokožku. Vďaka tejto smart hlavici je ošetrenie mimoriadne cielené a účinné. Skutočný výsledok dokáže zabezpečiť masáž patentovanými silikónovými Endosphères guľôčkami až na cievnej úrovni a prináša okamžite zlepšenie mikrocirkulácie a výživu svalového tkaniva. Následne nastáva spevnenie, vypnutie a vyhladenie pokožky. Nastal čas pre pevné a hladké stehná, zdvihnutý zadok, vyhladený dekolt, pozdvihnuté líca a výraznú sánku!

Laminácia obočia

Nová technika, vďaka ktorej sa Vaše prirodzené obočie upravý do požadovaného tvaru a vydrží tak 5 týždňov.

Postup:

Chĺpky v obočí sa vyčešú a ošetria výživným sérom, vďaka čomu chĺpok zhrubne a spevní sa. Následne sa chĺpky zafixujú, zafarbia a zhydratujú. Obočia tak pôsobí hustejšie, upraveno a pekne drží svoj tvar po dobu 5 týždňov.

Vhodné pre klientky:

S riedkym obočím, ktoré chcú mať výraznejšie, hustejšie obočie a podporiť rast nových chĺpkov.

S hustým obočím, ktoré majú strapaté, nepoddajné chĺpky bez upraveného tvaru.

Po ošetrení nesmie obočie prísť 24 hodín do kontaktu s vodou ani so žiadnym kozmetickým prípravkom.

Odporúčame sa prvý deň vyhýbať soláriu a saune.

 

Dĺžka trvania: 60 minút

Hyaluron Pen

„JUICY LIPS „ treatment

 

Revolučná novinka v hydratácii pier, vyplnení tzv. fajčiarskych aj noso-ústnych vrások.

 

Hyaluron pen je neinvazívna metóda aplikácie čistej kyseliny hyalurónovej. Neinvazívna je preto, lebo pero neobsahuje ihlu, preto ho môžu obsluhovať aj kozmetičky. Hyaluron pen je metóda pochádzajúca z Kórei. Pero tlakovou vlnou pretlačí kyselinu hyaluronovú pod povrch , kde sa v epidermis rovnomerne rozloží. Pri klasickom vpichu ihlou sa ihla vedie až do dermy a jej efekt je výraznejší ako pri Hyaluron Pen. Ten je jemný a prirodzený, zameriava sa na efekt „JUICY LIPS“. Tzv. „kačičkový efekt“ sa ním dosiahnuť určite nedá a to ani nie je cieľom tohto ošetrenia. Hyaluron pen používáme na zvýraznenie pier celých, no vieme aj pridať objem viac v hornej pere. Najobľúbenejšie je zvýraznenie práve vonkajšieho okraja hornej pery skôr v časti bližšie ku kútikom. Počas ošetrenia sa používa lokálne anestetikum, no toto ošetrenie môžeme považovať za bezbolentné. Ošetrenie trvá do 60 minút.

 

Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Kto sa o vás postará

Zuzana
Cosmetician / Manicure
Katarína
Cosmetician / Manicure / Pedicure / Massage / Make-up
Monika
Cosmetician / Manicure / Make-up artist
Alice
Cosmetician / Manicure / Pedicure / Make-up
Jelena
Cosmetician / Manicure / Pedicure
Lucia
Cosmetician
Martina
Cosmetician

Pleť

Pleť

Cena
Pure&Nourish / Clean&Heal 129 €
Junior ošetrenie 69 €
Essential Skin Rituals 108 €
Mezo T8 - mezotransdukcia 108 €
Express Essential Skin Ritual 89 €
Anti-AGE deluxe rituals - Sublime Skin 159 €
Microneedling - frakčné mikroihličkové ošetrenie 165 €
Skin rituals + Microneedling 215 €
Plasma lifting 1 partia 180 €
Plasma lifting 2 parti2 340 €
Plasma lifting 3 partie 487,50 €
Face fit masáž 45 minút 75 €
Face fit masáž 30 minút 39 €
Hyaluron Pen S500 180 €
Hyaluron Pen S600 210 €
Endosphères AK sensor - tvár, krk a dekolt 87 €
Edosphères AK sensor - balík 5 ošetrení 400 €
Edosphères AK sensor - balík 10 ošetrení 783 €
Endosphères AK sensor - balík 15 ošetrení 1131 €
Endosphères AK sensor - balík 20 ošetrení 1479 €
Endosphères AK sensor - 20 minút skúška 45 €

Depilácia a riasy

Cena
Depilácie horúcim voskom od 20,00 €
Lash Lift 40,00 €
Laminácia obočia 45,00 €

Depilácia a riasy