Objednaj si darčekový poukaz

Darčekovú poukážku je možné kúpiť online aj osobne na všetkých prevádzkach.

 

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Online poukaz nie je možné vystaviť na konkrétnu procedúru.
Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

  • Xoxo ruky a nohy

Manikúra a pedikúra

Sofistikovaná Manikúra a Pedikúra v XOXO BODY &MIND opäť nesie známky holistického konceptu, kde ošetrené ruky a nohy sú iba začiatok našich procedúr. Odvodnenie nôh počas pedikúry a antiage ihličková terapia chrbátov rúk je iba drobným prekvapením na ceste k vyživenej, zdravej, jemnej pokožke. Už iba ako čerešňa na torte sa budú vynímať Vaše nechty. Vitajte vo svete špičkových ošetrení!

XOXO MANI

COMPLEX MANI / MIRACLE MANI

Komplexná manikúra zahrňuje zrniečkový peeling s AHA kyselinami, hydratačný zábal, úprava a zatlačenie kožičiek, preleštenie nechtov, skrátenie a úprava tvaru, lakovanie výživným BB cream lakom alebo farebné lakovanie 3 vrstvy, masáž rúk, olejovanie kožičiek, Sun kiss záverečné ľahučké samoopálenie rúk.

Čarovná manikúra zahrňuje zrniečkový peeling s AHA kyselinami, ihličková mezoterapia s anti age/hydra/hojivým efektom, úprava a zatlačenie kožičiek, preleštenie nechtov, skrátenie a úprava tvaru, masáž rúk, olejovanie kožičiek, japonská manikúra alebo farebné lakovanie 3 vrstvy.

 

EASY MANI S LAKOVANÍM

EASY MANI S LAKOVANÍM zahŕňa úpravu a zatlačnie kožičiek, preleštenie nechtov, skrátenie a úprava ich tvaru, nalakovanie BB cream lakom alebo farebným lakom v 3-och vrstvách.

30 minút

 

Parafínový zábal je pre Vaše ruky tým pravým riešením, ak chcete predísť suchej, či popraskanej pokožke na Vašich rukách. Ide o lokálnu termoterapiu, pri ktorej sa používa biely parafín zmiešaný s parafínovým olejom. Táto procedúra Vašu pokožku na rukách nielen ošetrí, ale aj omladí.

Complex MANI & gel lak alebo UV gel / Miracle MANI & gel lak alebo UV gel

Zrniečkový peeling s AHA kyselinami, hydratačný zábal, úprava a zatlačenie kožičiek, preleštenie nechtov, odstránenie starého gel laku / UV gelu, ktorý bol aplikovaný v XOXO, skrátenie a úprava tvaru, masáž rúk, olejovanie kožičiek, gel lak ORLY FX / UV gel, Sun kiss záverečné ľahučké samoopálenie rúk.

Zrniečkový peeling s AHA kyselinami, ihličková mezoterapia s anti age/hydra/hojivým efektom, odstránenie starého gel laku / UV gelu, ktorý bol aplikovaný v XOXO úprava a zatlačenie kožičiek, preleštenie nechtov, skrátenie a úprava tvaru, masáž rúk, olejovanie kožičiek, gel lak ORLY FX / UV gel.

Malinna levandulovo-kávová antioxidačná manikúra

Peeling z esenciálneho oleja ruže a kávy rozjasní a vyčistí pokožku rúk, levandulový zábal upokojí a zhydratuje namáhanú pokožku rúk. Nechty na záver upravíme a vyleštíme japonskou pastou a jelenicou, čím predídeme štiepeniu a zabezpečíme odolnosť proti vode!

60 min.

Gel lak new

Gel lak new zahŕňa úpravu a zatlačenie kožičiek, preleštenie nechtov, skrátenie a úprava tvaru nechtov, nanesenie gel laku, hydratačný zábal rúk počas aplikácie gel laku, olejovanie kožičiek a záverečné nakrémovanie rúk.

60 min.

 

Gel lak + odstránenie starého gel laku

Táto procedúra zahŕňa odstránenie starého gel laku, úpravu a zatlačenie kožičiek, preleštenie nechtov, skrátenie a úprava ich tvaru, nanesenie gel laku, hydratačný zábal rúk počas aplikácie gel laku, olejovanie kožičiek a záverečné nakrémovanie rúk.

75 min.

 

XOXO PEDI

HEAVEN - nebeská PEDI / GLORIOUS - žiarivá PEDI

Heaven PEDI

Esenciálny kúpeľ nôh, pedikúra skalpel/škrabka, úprava a skrátenie nechtov, čistenie a leštenie nechtov, peeling na nohy, hydratačný zábal, odvodňujúci obklad členkov a lýtok, výživné lakovanie nechtov s BB cream lakom/leštenie nechtov japonskou pastou.

Glorious PEDI

Esenciálny kúpeľ nôh, pedikúra skalpel/škrabka, úprava a skrátenie nechtov, čistenie a leštenie nechtov, peeling na nohy, hydratačný zábal, výživné lakovanie nechtov s BB cream lakom/farebné lakovanie 4 vrstvové, sun kiss ľahké opálenie nôh.

HEAVEN - nebeská PEDI & gel lak

Esenciálny kúpeľ nôh, pedikúra skalpel/škrabka, úprava a skrátenie nechtov, čistenie a leštenie nechtov, peeling na nohy, hydratačný zábal, odvodňujúci obklad členkov a lýtok, Orly gel lak FX vrátane odstránenia predošlého gélu aplikovaného v XOXO.

 

GLORIOUS - žiarivá PEDI & gel lak

Esenciálny kúpeľ nôh, pedikúra skalpel/škrabka, úprava a skrátenie nechtov, čistenie a leštenie nechtov, peeling na nohy, hydratačný zábal, gél lak Orly FX vrátane odstraňovania predošlého gel laku aplikovaného v XOXO.

Malinna oregano- kavová antioxidačná pedikúra

Malinna pedikúra vás zbaví zrohovatenej kože, dopraje vám antimikotickú a protibakteriálnu masáž chodidiel s vysokokoncentrovanou kosmetikou, kávovo-šalviový peeling, oreganový zábal a nádherné vyleštené nechty s pomocou jelenice a pasty s obsahom včelej materskej kašičky.

60 min.

HEAVEN winter edition PEDI

Táto limitovaná edícia obsahuje ošetrenie chodidiel a celej nohy kombináciou tepla parafínového zábalu a koncentrovaných 100% čistých esenciálních olejov. Po ponorení nôh do kúpeľa Vas obkopí teplá vôňa kombinácie klinčeka, rozmarínu, citrónu, skorice a eukaliptu. Táto mocná zmes odstraňuje pachy v pokožke a no hlavne ničí baktérie a prinavracia pokožke nôh zdravý balans. Krásne upravené nechty sú už len čerešničkou na torte, či už nalakované, alebo vyleštené japonskou pastou. Výdatný peeling, výživný zábal a odstránenie zrohovatenej kože skalpelom je samozrejmosť

Kto sa o vás postará

Veronika
Massage / Pedicure
Lucia
Manicure / Pedicure
Dominika
Cosmetician/Manicure/Pedicure
Katarína
Cosmetician/Manicure
Zuzana
Cosmetician/Manicure
Ria
Manicure / Pedicure

Manikúra

Cena
COMPLEX MANI 75 €
MIRACLE MANI 85 €
Complex MANI & gel lak/ UV gel 95 €
Miracle MANI & gel lak/ UV gel 105 €
GEL LAK NEW 60 €
GEL LAK + Odstránenie starého gel laku 74 €
EASY MANI S LAKOVANÍM 35 €
Parafínový zábal 9,50 €
Malinna levandulovo-kávová antioxidačná manikúra 80 €

Manikúra

Pedikúra

Pedikúra

Cena
GLORIOUS - žiarivá PEDI 75 €
HEAVEN - nebeská PEDI 75 €
HEAVEN - winter edition PEDI 75 €
GLORIOUS - žiarivá PEDI & gel lak 90 €
HEAVEN - nebeská PEDI & gel lak 90 €
Malinna oregano- kavová antioxidačná pedikúra 80 €