Objednaj si darčekový poukaz

Aj tento rok môžete darovať krásny darček svojim blízkym, v podobe elegantnej poukážky XOXO Body&Mind. Môže byť na konkrétnu procedúru alebo na finančnú čiastku, z ktorej sa dajú zakúpiť okrem procedúr aj kozmetické či vlasové prípravky.

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Darčekové poukážky sa dajú zakúpiť v obidvoch prevádzkach XOXO (v Cubicone i na Riazanskej), kde Vám ich s radosťou zabalíme i vypíšeme. Darčekové poukážky si môžete objednať aj online. Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia. Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Poukážku je možné vystaviť na konkrétnu procedúru iba pri osobnom odbere.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

 

 

Novinky

Veronika Vargová a Xoxo body & mind make-up kurz sebalíčenia!

Máte chuť naučiť sa líčiť ako profesionálka?
Osvojiť si typy a triky profi vizážistky…vedieť ich použiť v rýchlosti a byť vždy tip top pripravená?!

Hovorí sa “Dajte žene správny make-up a ona dobije svet”.

Práve tento kurz je pre vás, ktoré túžite naučiť sa niečo nové a osviežiť si svoj vzhľad.

Čo vás čaká:

V prvom rade príjemná komorná atmosféra luxusného salónu Xoxo body & Mind a vždy usmiata a pripravená poradiť Vám profesionálna vizážistka Veronika Vargová, ktorá je pripravená naučiť vás techniky, ktoré zmenia vašu pravidelnú make-up rutinu.

Tešíme sa na vás!

Informácie o kurze:

Počet osôb: maximálny počet 5 žien
Počet hodín: 6 hodín
Začiatok: 9:00 – 16:00
Coffe break: po 1,5 / 2 krát
Prestávka: na obed/ môžeme využiť na small talk

Cena 259,-eur / osobu

MICROBLADING obočia

Kozmetické služby sme od októbra rozšírili aj o Microblading obočia. Je to špeciálna metóda úpravy obočia čepielkovou metódou, pomocou ktorej vám  vytetujú jemné čiarky takmer na nerozoznanie od klasického obočia. Naša kolegyňa Nikol má s touto metódou bohaté skúsenosti. Cena jedného zákroku je 300€ a je v nej zahrnutá aj jedna korekcia do jedného mesiaca.

FACEFIT – tvárová intenzívna masáž

Od začiatku októbra sme do našej ponuky zaradili špeciálnu tvárovú masáž – FaceFit. Ide o aktívnu masáž, ktorá pomáha spomaliť proces starnutia tým, že sa pri nej stimulujú jednotlivé svaly tváre. Naše kozmetičky pri tom využívajú jednak intenzívne ručné techniky, ale aj terapeutické pomôcky. V ponuke je 30-minútové (39 €) a 45-minútové ošetrenie (75€).

FaceFit masáže ponúkame aj vo zvýhodnených balíkoch:

30 minút – 5xmasáž = 180€

30 minút – 10xmasáž = 300€

45 minút – 10x masáž = 650€

45 minút – 15x masáž – 825 €

Obidve prevádzky XOXO sú otvorené celý týždeň

Chceme vám byť k dispozícii každý jeden deň. Vieme, že práve víkendy sú dňami, kedy sa viete naplno odpútať od pracovných záležitostí a dopriať si našu starostlivosť.  XOXO v nákupnom centre Cubicon pracuje počas víkendu od samého začiatku, no najnovšie bude v sobotu i nedeľu otvorené aj XOXO Riazanská. A to od 8.00 do 17.00 h. Budeme sa tešiť na vašu návštevu.

Otváracie hodiny počas veľkonočných sviatkov

VEĽKONOČNÉ SVIATKY 2022 – otváracie hodiny

 

Počas veľkonočných sviatkov máme upravené otváracie hodiny.  Obidve prevádzky XOXO (na Riazanskej i v Cubicone)  budú pracovať v tomto režime:

Piatok 15.4.2022 – ZATVORENÉ

Sobota 16.4.2022 – OTVORENÉ

Nedeľa 17.4.2022 – ZATVORENÉ

Pondelok 18.4.2022 – ZATVORENÉ

 

Tešíme sa na vašu návštevu pred a po sviatkoch.

Vaše XOXO

5 dôvodov prečo používať vlasovú kozmetiku GOLD Professional Haircare

Svet sa mení a starostlivosť o vlasy už dávno nie je len o používaní šampónov a kondicionérov. Škandinávska značka Gold prišla s unikátnym uceleným  konceptom vlasovej starostlivosti, stylingových prípravkov a farieb na vlasy, ktoré sú šetrné k vlasovej pokožke i životnému prostrediu. A funguje to! Pracujú s ňou naši hairstylisti v XOXO, ale Gold Family sa stále rozrastá po celom Slovensku. Vybrali sme 5 dôvodov, pre ktoré sa oplatí používať túto značku.

1. Farby, ktoré používame, nie sú agresívne voči pokožke a neobsahujú škodlivé látky ako amoniak alebo rezorcinol, ktoré sa cez pokožku dostávajú do celého tela. V praxi to znamená, že aj tmavovlásky, ktoré si kvôli vyrastajúcim šedinám musia farbiť vlasy častejšie, nebudú do svojho tela dostávať agresívne toxické látky. Plavovlásky zase poteší fakt, že melír značky Gold má neskutočnú škálu farieb a možností. Gold farby sú preto ideálne aj na postupné zosvetľovanie vlasov či balayage.

2. Vlasové produkty a stylingy GOLD sú balené v ekologických obaloch a môže si z nich špeciálne vybrať plavovláska i tmavovláska. Dáma, ktorá má hustejšie alebo jemnejšie vlasy. Z praxe vieme, že arganový olej značky Gold nezaťažuje ani tie najjemnejšie vlasy. V kombinácii napríklad s penovým tužidlom vytvorí jemný ochranný film, ktorý vlasy zanecháva vyživené a pevné zároveň.

3. Áno, aj vlasy potrebujú občas peeling, aby sa obnovila ich prirodzená štruktúra. Nie je to procedúra na domáce použitie, ale každý náš hairstylista vám rád pomôže. Po peelingu je ideálna Metamorphic kúra, ktorá vlasom dodá všetko potrebné. Ideálne je ju aplikovať 1x za štvrťroka.

4. Vlasová značka GOLD je VEGÁNSKA značka, takže si na svoje prídu aj dámy, ktoré uprednostňujú tento zdravý životný štýl. Je ale naozaj určená pre všetkých. Hoci je vegánska, jej farby, melír či stylingy chytajú ako farby, na ktoré ste boli roky navyknuté. Sú však oveľa zdravšie.

5. Novinkou z dielne GOLD sú farebné pigmenty v kondicionéroch pre plavovlásky, ktoré farbe vašich vlasov dodajú ďalšiu nadstavbu a zároveň ich vyživia ako klasický kondicionér. Nezávisí pritom od toho, či máte vo vlasoch melír, alebo ich máte prirodzené blond. Tieto kondicionéry sa samozrejme dajú zakúpiť aj na domácu starostlivosť a neskutočne voňajú.

 

Miss Slovensko 2020 Leona Novoberdaliu a jej krásna GOLD blond.

 

EKOLÓGIA JE ŽIVOTNÝ ŠTÝL, KTORÝ SI XOXO VYBRALO. PRIDAJTE SA K NÁM.

 

Všetky podrobnosti o značke GOLD sa dočítate aj na stránke www.goldhaircare.sk