Objednaj si darčekový poukaz

Aj tento rok môžete darovať krásny darček svojim blízkym, v podobe elegantnej poukážky XOXO Body&Mind. Môže byť na konkrétnu procedúru alebo na finančnú čiastku, z ktorej sa dajú zakúpiť okrem procedúr aj kozmetické či vlasové prípravky.

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Darčekové poukážky sa dajú zakúpiť v obidvoch prevádzkach XOXO (v Cubicone i na Riazanskej), kde Vám ich s radosťou zabalíme i vypíšeme. Darčekové poukážky si môžete objednať aj online. Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia. Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Poukážku je možné vystaviť na konkrétnu procedúru iba pri osobnom odbere.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

 

 

Novinky

Endosphères treatment opäť vo výhodných balíkoch do 30.9.2023

Novinka v hĺbkovom ošetrení pokožky, ktorá stráca tonus, hustotu a elasticitu. Tento jav nastáva pri nesprávnej cirkulácii živín v podkoží.  Dôsledkom je ovisnutá pokožka, tvorba celulitídy a na tváry okrem ochabovania pokožky aj tvorba vrások. Tento unikátny prístroj prichádza s revolučnou hlavicou vybavenou senzormi, ktoré tzv. „nacítia vašu pokožku“ presne na mieste ktorým prechádza kalibruje  individuálny program a zároveň terapeutovi pomáha udržiavať primeraný tlak hlavice na pokožku. Vďaka tejto smart hlavici je ošetrenie mimoriadne cielené a účinné. Skutočný výsledok dokáže zabezpečiť masáž patentovanými silikónovými Endosphères guľôčkami až na cievnej úrovni a prináša okamžite zlepšenie mikrocirkulácie a výživu svalového tkaniva. Následne nastáva spevnenie, vypnutie a vyhladenie pokožky. Nastal čas pre pevné a hladké stehná, zdvihnutý zadok, vyhladený dekolt, pozdvihnuté líca a výraznú sánku!

1 ošetrenie prístrojom trvá 40 minút.

Ošetrované partie:

  • tvár, krk, dekolt
  • nohy, zadok a brucho
  • chrbát, ruky a brucho

 

Cena samostatného ošetrenia 87,-eur

Nanoplastia – rekonštrukčná a vyrovnávajúca kúra na vlasy

Nanoplastia je kúra na prirodzené alebo farbené vlasy, ktorá ich aj vyrovnáva. Nanoplastia nie je vhodná pre odfarbované a melírované vlasy. Bola vyvinutá pomocou pokročilej nanotechnológie a organických zložiek. Umožnuje narovnať akýkolvek druh vlasov bez ohladu na typ a úroveň natočenia. Efekt nanoplastie trvá od 6 do 9 mesiacov, pri správnej starostlivosti o vlasy.
Zanecháva vlasy lesklé, hebké, zdravé, dokonale rovné a regenerované po dobu 6-9 mesiacov.
Rozjasňuje farbené vlasy o 1-2 tóny.

Trvanie procedúry:
Jemné / polodlhé vlasy – 5 hodín
Dlhé / husté vlasy – 6 hodín

Odporúčame konzultácia zdarma pred objednaním sa na kúru.

Cena procedúry:
Jemné / polodlhé vlasy – 290,-eur
Dlhé / husté vlasy – 390,-eur

Permanentka na Endosphére AK sensor od 01.06.2023

Novinka v hĺbkovom ošetrení pokožky, ktorá stráca tonus, hustotu a elasticitu. Tento jav nastáva pri nesprávnej cirkulácii živín v podkoží.  Dôsledkom je ovisnutá pokožka, tvorba celulitídy a na tváry okrem ochabovania pokožky aj tvorba vrások. Tento unikátny prístroj prichádza s revolučnou hlavicou vybavenou senzormi, ktoré tzv. „nacítia vašu pokožku“ presne na mieste ktorým prechádza kalibruje  individuálny program a zároveň terapeutovi pomáha udržiavať primeraný tlak hlavice na pokožku. Vďaka tejto smart hlavici je ošetrenie mimoriadne cielené a účinné. Skutočný výsledok dokáže zabezpečiť masáž patentovanými silikónovými Endosphére guľôčkami až na cievnej úrovni a prináša okamžite zlepšenie mikrocirkulácie a výživu svalového tkaniva. Následne nastáva spevnenie, vypnutie a vyhladenie pokožky. Nastal čas pre pevné a hladké stehná, zdvihnutý zadok, vyhladený dekolt, pozdvihnuté líca a výraznú sánku!

1 ošetrenie prístrojom trvá 40 minút.

Ošetrované partie:

  • tvár, krk, dekolt
  • nohy, zadok a brucho
  • chrbát, ruky a brucho

 

Cena 1 ošetrenia 87,-eur

Balík 5 ošetrení = Nová cena 400,-eur

Balík 10 ošetrení = Nová cena 783,-eur – 1 ošetrenie zdarma

Balík 15 ošetrení = Nová cena 1131,-eur – 2 ošetrenia zdarma

Balík 20 ošetrení = Nová cena 1479,-eur – 3 ošetrenia zdarma

FACEFIT – tvárová intenzívna masáž

Od začiatku októbra sme do našej ponuky zaradili špeciálnu tvárovú masáž – FaceFit. Ide o aktívnu masáž, ktorá pomáha spomaliť proces starnutia tým, že sa pri nej stimulujú jednotlivé svaly tváre. Naše kozmetičky pri tom využívajú jednak intenzívne ručné techniky, ale aj terapeutické pomôcky. V ponuke je 30-minútové (39 €) a 45-minútové ošetrenie (75€).

FaceFit masáže ponúkame aj vo zvýhodnených balíkoch:

30 minút – 5xmasáž = 180€

30 minút – 10xmasáž = 300€

45 minút – 10x masáž = 650€

45 minút – 15x masáž – 825 €

Obidve prevádzky XOXO sú otvorené celý týždeň

Chceme vám byť k dispozícii každý jeden deň. Vieme, že práve víkendy sú dňami, kedy sa viete naplno odpútať od pracovných záležitostí a dopriať si našu starostlivosť.  XOXO v nákupnom centre Cubicon pracuje počas víkendu od samého začiatku, no najnovšie bude v sobotu i nedeľu otvorené aj XOXO Riazanská. A to od 8.00 do 17.00 h. Budeme sa tešiť na vašu návštevu.