Objednaj si darčekový poukaz

Aj tento rok môžete darovať krásny darček svojim blízkym, v podobe elegantnej poukážky XOXO Body&Mind. Môže byť na konkrétnu procedúru alebo na finančnú čiastku, z ktorej sa dajú zakúpiť okrem procedúr aj kozmetické či vlasové prípravky.

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Darčekové poukážky sa dajú zakúpiť v obidvoch prevádzkach XOXO (v Cubicone i na Riazanskej), kde Vám ich s radosťou zabalíme i vypíšeme. Darčekové poukážky si môžete objednať aj online. Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia. Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Poukážku je možné vystaviť na konkrétnu procedúru iba pri osobnom odbere.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

 

 

Novinky

Detailing obočia

Absolútna novinka vo svete krásy a dizajnu vznikla priamo in-house beauty domu Xoxo Body and Mind. Nová služba nesie názov detailing obočia a presne zodpovedá predstave dokonalého obočia, jasnej a vizuálnej identite.

Cieľom je pozdvihnúť výraz v tvári, podčiarknuť výzor a zadefinovať pohľad.

V procedúre Detailing obočia zadefinujeme správny tvar obočia pomocou všetkých metód. Kľúčové je upraviť jeho tvar, môžeme využiť techniku laminácie, buď na celé obočie, alebo iba na časti obočia, ktoré si to vyžadujú. Technika laminácie fixuje chĺpok do požadovaného smeru.
Častokrát sa nám chĺpky v druhej polovici obočia točia do dola a keď nemáme ostré nadočnicové oblúky, môže to spôsobiť smutný výraz v tvári. Pri farbení obočia je veľmi dôležité použiť správny odtieň a zvoliť vhodný tón farby.

Definícia tvaru obočia po detailingu vydrží 4-5 týždňov. Počas tejto doby sa veľmi jednoducho upravuje doma, pretože držíte líniu tvaru a trháte len chĺpok, ktorý je viditeľne mimo tvaru obočia. Zvyčajne po tejto dobe sa začnete strácať v úprave, pretože chĺpky sa začnú viac hustiť, laminácia sa začína vytrácať a vtedy je vhodné si detailing znovu zopakovať.
Služba zahŕňa aj konzultáciu ako a s čím si obočie upravovať pri make-up rutine.

1,5 hodiny
79,00€

Nanoplastia – rekonštrukčná a vyrovnávajúca kúra na vlasy

Nanoplastia je kúra na prirodzené alebo farbené vlasy, ktorá ich aj vyrovnáva. Nanoplastia nie je vhodná pre odfarbované a melírované vlasy. Bola vyvinutá pomocou pokročilej nanotechnológie a organických zložiek. Umožnuje narovnať akýkolvek druh vlasov bez ohladu na typ a úroveň natočenia. Efekt nanoplastie trvá od 6 do 9 mesiacov, pri správnej starostlivosti o vlasy.
Zanecháva vlasy lesklé, hebké, zdravé, dokonale rovné a regenerované po dobu 6-9 mesiacov.
Rozjasňuje farbené vlasy o 1-2 tóny.

Trvanie procedúry:
Jemné / polodlhé vlasy – 5 hodín
Dlhé / husté vlasy – 6 hodín

Odporúčame konzultácia zdarma pred objednaním sa na kúru.

Cena procedúry:
Jemné / polodlhé vlasy – 290,-eur
Dlhé / husté vlasy – 390,-eur

5 dôvodov prečo používať vlasovú kozmetiku GOLD Professional Haircare

Svet sa mení a starostlivosť o vlasy už dávno nie je len o používaní šampónov a kondicionérov. Škandinávska značka Gold prišla s unikátnym uceleným  konceptom vlasovej starostlivosti, stylingových prípravkov a farieb na vlasy, ktoré sú šetrné k vlasovej pokožke i životnému prostrediu. A funguje to! Pracujú s ňou naši hairstylisti v XOXO, ale Gold Family sa stále rozrastá po celom Slovensku. Vybrali sme 5 dôvodov, pre ktoré sa oplatí používať túto značku.

1. Farby, ktoré používame, nie sú agresívne voči pokožke a neobsahujú škodlivé látky ako amoniak alebo rezorcinol, ktoré sa cez pokožku dostávajú do celého tela. V praxi to znamená, že aj tmavovlásky, ktoré si kvôli vyrastajúcim šedinám musia farbiť vlasy častejšie, nebudú do svojho tela dostávať agresívne toxické látky. Plavovlásky zase poteší fakt, že melír značky Gold má neskutočnú škálu farieb a možností. Gold farby sú preto ideálne aj na postupné zosvetľovanie vlasov či balayage.

2. Vlasové produkty a stylingy GOLD sú balené v ekologických obaloch a môže si z nich špeciálne vybrať plavovláska i tmavovláska. Dáma, ktorá má hustejšie alebo jemnejšie vlasy. Z praxe vieme, že arganový olej značky Gold nezaťažuje ani tie najjemnejšie vlasy. V kombinácii napríklad s penovým tužidlom vytvorí jemný ochranný film, ktorý vlasy zanecháva vyživené a pevné zároveň.

3. Áno, aj vlasy potrebujú občas peeling, aby sa obnovila ich prirodzená štruktúra. Nie je to procedúra na domáce použitie, ale každý náš hairstylista vám rád pomôže. Po peelingu je ideálna Metamorphic kúra, ktorá vlasom dodá všetko potrebné. Ideálne je ju aplikovať 1x za štvrťroka.

4. Vlasová značka GOLD je VEGÁNSKA značka, takže si na svoje prídu aj dámy, ktoré uprednostňujú tento zdravý životný štýl. Je ale naozaj určená pre všetkých. Hoci je vegánska, jej farby, melír či stylingy chytajú ako farby, na ktoré ste boli roky navyknuté. Sú však oveľa zdravšie.

5. Novinkou z dielne GOLD sú farebné pigmenty v kondicionéroch pre plavovlásky, ktoré farbe vašich vlasov dodajú ďalšiu nadstavbu a zároveň ich vyživia ako klasický kondicionér. Nezávisí pritom od toho, či máte vo vlasoch melír, alebo ich máte prirodzené blond. Tieto kondicionéry sa samozrejme dajú zakúpiť aj na domácu starostlivosť a neskutočne voňajú.

 

Miss Slovensko 2020 Leona Novoberdaliu a jej krásna GOLD blond.

 

EKOLÓGIA JE ŽIVOTNÝ ŠTÝL, KTORÝ SI XOXO VYBRALO. PRIDAJTE SA K NÁM.

 

Všetky podrobnosti o značke GOLD sa dočítate aj na stránke www.goldhaircare.sk