Objednaj si darčekový poukaz

Aj tento rok môžete darovať krásny darček svojim blízkym, v podobe elegantnej poukážky XOXO Body&Mind. Môže byť na konkrétnu procedúru alebo na finančnú čiastku, z ktorej sa dajú zakúpiť okrem procedúr aj kozmetické či vlasové prípravky.

Darček od nás dostanete aj VY.

Extra bonus 30% na poukážky od 50 do 999 eur.
50% extra bonus na poukážky od 1000 do 2999 eur.
100% extra bonus na poukážky nad 3000 eur.

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Darčekové poukážky sa dajú zakúpiť v obidvoch prevádzkach XOXO (v Cubicone i na Riazanskej), kde Vám ich s radosťou zabalíme i vypíšeme, ako aj online. Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia.
Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Online poukaz nie je možné vystaviť na konkrétnu procedúru.
Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk

 

 

  • XOXO kaderníctvo cubicon

Kompletná starostlivosť o zovňajšok pánov

Vyvinuli sme kompletný rad procedúr zameraných špeciálne pre Vás pánov, ktoré si môžete vychutnať v pohodlí a súkromí našich salónov. Výhodou naších služieb je, že máte možnosť skombinovať viacero procedúr na jednej návšteve, čo výrazne ušetrí Váš čas.

Pánske komplexné rituálne ošetrenie

/voňavý uvítací rituál, maska na otvorenie pórov, hĺbkové čistenie pleti, ultrazvukové čistenie, alebo dermaabrazia, maska na redukciu pórov, pretivrásková náplasť na očné okolie, koncentrovaná maska na tvár, masáž rúk počas pôsobenia masky a účinná kosmetická masáž tváre/

 

Trvanie 75 min.

Starostlivosť o telo

Unavené telo aktívneho muža si zaslúži relax a namáhané svaly poriadnu masáž. Za studena lisované oleje v BIO kvalite podporia regeneráciu a prekrvenie. Vaše telo vylúči nežiadúce toxíny a napnuté svalstvo bude vláčne.

Starostlivosť o vlasy

Doprajte svojim vlasom strih, ktorý im pristane. Naši hairstylisti Vám radi pri tom pomôžu. Okrem obľúbeného klasického strihu si môžete vychutnať príjemnú masáž hlavy, ktorá pomáha proti vypadávaniu vlasov. Tým, ktorí nie sú spokojní so šedivejúcimi vlasmi odporúčame využiť našu novú službu Cut&Cover, kde Vám upravíme strih a oklameme šediny. Byť správne šedivý je totiž sexi! A my vieme ako na to s Goldom!

MAN MANI / MAN PEDI

MAN MANI

Pánska manikúra obsahuje zrniečkový peeling s AHA kyselinami, úprava a zatlačenie kožičiek, decentné preleštenie nechtov, skrátenie a úprava tvaru, masáž rúk hydratačným krémom.

45 min.

MAN JAPAN MANI

Pánska manikúra obsahuje zrniečkový peeling s AHA kyselinami, úprava a zatlačenie kožičiek, nechty na záver upravíme a vyleštíme japonskou pastou a jelenicou, čím predídeme štiepeniu a zabezpečíme odolnosť proti vode, masáž rúk hydratačným krémom.

60 min.

 

MAN PEDI

Esenciálny kúpeľ nôh, pedikúra skalpel/škrabka, úprava a skrátenie nechtov, čistenie a leštenie nechtov, peeling na nohy, masáž chodidiel.

45 min.

Kto sa o vás postará

Miriam
Hairstylist
Kristína
Senior Hairstylist
Michal
Senior Hairstylist
Dominika
Cosmetician/Manicure/Pedicure
Katarína
Cosmetician / Manicure / Pedicure / Massage
Zuzana
Cosmetician / Manicure / Massage
Kristína
Massage / Pedicure / Manicure
Linda
Cosmetician / Manicure/ Massage
Ria
Manicure / Pedicure
Kristína
Senior Hairstylist / Pedicure / Manicure
Martina
Hairstylist / Manicure
Simona
Senior Hairstylist

Vlasy

Vlasy

Cena
Pánsky strih 21 €
Pánsky strih SENIOR 28 €

Manikúra a Pedikúra

Cena
MAN MANI 26,00 €
MAN JAPAN MANI 30,00 €
MAN PEDI 45,00 €

Manikúra a Pedikúra

Pleť

Pleť

Cena
Pánske komplexné rituálne ošetrenie 94,00 €

Telo a Depilácie

Cena
Depilácia chrbta alebo hrudníka 25 €
Depilácia nôh 37 €
Depilácia ramien alebo krížov 13 €
Intenzívna 30 min masáž 28 €
Reflexná masáž nôh 28 €

Telo a Depilácie