Objednaj si darčekový poukaz

Darčekovú poukážku je možné kúpiť online aj osobne na všetkých prevádzkach.

 

 • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Online poukaz nie je možné vystaviť na konkrétnu procedúru.
Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

 • XOXO VIP

VIP Specials

Vychutnajte si výhody VIP programu v rytme sezóny. Vždy niečo extra a vždy niečo výhodnejšie exkluzívne len pre VIP klientov.

PEDI + Easy MANI

 • GLORIOUS / HEAVEN PEDI

  GLORIOUS - žiarivá PEDI

  Esenciálny kúpeľ nôh, pedikúra skalpel/škrabka, úprava a skrátenie nechtov, čistenie a leštenie nechtov, peeling na nohy, hydratačný zábal, výživné lakovanie nechtov s BB cream lakom/farebné lakovanie 4 vrstvové, Sun kiss ľahké opálenie nôh.

  HEAVEN - nebeská PEDI

  Esenciálny kúpeľ nôh, pedikúra skalpel/škrabka, úprava a skrátenie nechtov, čistenie a leštenie nechtov, peeling na nohy, hydratačný zábal, odvodňujúci obklad členkov a lýtok, výživné lakovanie nechtov s BB cream lakom/leštenie nechtov japonskou pastou.

  +

  EASY MANI
  Na sucho zaltačenie kožičiek a uprava nechtov, nalakovanie bebe cream lakom.
  90 minút

74,75 €

Permanentka MANI

 • 5x Complex/Miracle MANI & gel lak/UV gel

  Complex MANI & gel lak/ UV gel

  Zrniečkový peeling s AHA kyselinami, hydratačný zábal, úprava a zatlačenie kožičiek, preleštenie nechtov, odstránenie starého gel laku / UV gelu, ktorý bol aplikovaný v XOXO, skrátenie a úprava tvaru, masáž rúk, olejovanie kožičiek, gel lak ORLY FX / UV gel, Sun kiss záverečné ľahučké samoopálenie rúk.

  Miracle MANI & gel lak/ UV gel

  Zrniečkový peeling s AHA kyselinami, ihličková mezoterapia s anti age/hydra/hojivým efektom, odstránenie starého gel laku / UV gelu, ktorý bol aplikovaný v XOXO úprava a zatlačenie kožičiek, preleštenie nechtov, skrátenie a úprava tvaru, masáž rúk, olejovanie kožičiek, gel lak ORLY FX / UV gel.

  90 minút

 • 5x Easy mani s gel lak ORLY FX / UV gel

  Odstránenie starého gel laku / UV gelu, ktorý bol aplikovaný v XOXO, skrátenie a úprava tvaru, olejovanie kožičiek, gel lak ORLY FX / UV gel. 60 minút

534,38 Eur / 590,63 €
VIP cena: Complex MANI & gel lak/ UV gel 534,38eur / Miracle MANI & gel lak/ UV gel 590,63eur €

PEDI & gel lak + Easy MANI

 • PEDI & gel lak + Easy mani

  GLORIOUS - žiarivá PEDI & gel lak

  Esenciálny kúpeľ nôh, pedikúra skalpel/škrabka, úprava a skrátenie nechtov, čistenie a leštenie nechtov, peeling na nohy, hydratačný zábal, gél lak Orly FX vrátane odstraňovania predošlého gel laku aplikovaného v XOXO.

  HEAVEN - nebeská PEDI & gel lak

  Esenciálny kúpeľ nôh, pedikúra skalpel/škrabka, úprava a skrátenie nechtov, čistenie a leštenie nechtov, peeling na nohy, hydratačný zábal, odvodňujúci obklad členkov a lýtok, Orly gel lak FX vrátane odstránenia predošlého gélu aplikovaného v XOXO.
  +

  EASY MANI
  Na sucho zaltačenie kožičiek a uprava nechtov, nalakovanie bebe cream lakom.

86 €

In LOVE with MASSAGE

 • 1. Vonná masáž 3x

  Tranquility /Joy /Peace&Calming


  Hlavné vonné esencie

  Tranquility - Pomarančový kvet a Cédrové drevo - prináša hlbokú relaxáciu, hydratuje a prináša pocit bezpečia
  Joy - Bergamot, Ylang, Muškát, Ružové drevo, Citron, Mandarinka, Jazmín, Harmanček rýmsky, Palmová ruža a Ruža - osviežuje a pozdvihuje myseľ, navodzuje radosť srdca
  Peace&Calming - Ylang, šupka Tangarinky, Pačuli, Pomaranč, čierny Smrek, Bergamot, Casia (škorica), Davana - prináša silné uvoľnenie a pocit pokoja
  50 min.

 • 2. Rituálna masáž s peelingom 1x

  Sweet Ocean Peel - celotelový masážny rituál s unikátnym vulkanickým peelingom rozžiari pokožku tela, odstráni suchú pokožku, zlepší elasticitu a dopraje svalom uvoľnenie.

  Bounty Touch Peel- celotelový masážny rituál Vás očarí kombináciou Tahitských vôní a kombináciou kokosového BIO oleja a Bio kokosového peelingu so sladkou mlskou na záver uvoľňujúcej masáže a výdatného vyčistenia pokožky so zamatovým efektom.
  90 min.

 • 3. Remodulačné a odvodňujúce ošetrenia tela 1x

  Body strategist nutritionel
  - Ošetrenie s telovou maskou z Bio Tamanu olejom pre elasticitu pokožky a ochranu pred vzikom strií a extrakt zo Zeleného orecha s antioxidačným účinkom.
  - Ošetrenie navyše remineralizuje, vyživý a obnoví.

  Body strategist cellulite algea
  - Ošetrenie, ktoré intenzívne tonizuje pokožku a spevňuje kontúry tela, hlavne na tukovú celulitídu.
  - Spevňujúce účinky pomocou algynátovej masky, ktorá obsahuje Morské riasy poskytujúce hydratáciu a tonizáciu a Laminariu (hnedá riasa) podporuje zoštíhlenie.

  Body strategist remodeler
  - Zoštihľujúce a prekrvujúce ošetrenie určené na pokročilé stupne celulitídy.
  - Jednobunkové riasy spaľujú tuky, čistý Kofein a Karnitín bojuje proti hromadeniu tukov, Chaluha remodeluje chudnutie a Aescin stimuluje a zlepšuje mikrocirkuláciu.

  Recource relieving
  - Inenzívne ošetrenie s bandážou na opuchovú celulitidu a pomarančovú pokožku, na celulitídu prvého a druhého stupňa.
  - Esenciálne oleje z Citrónu, Pomaranča a Mäty uprednostňujú vylučovanie toxínov a zlepšujú vzhľad pomarančovej kože. Extrakt z Brečtnu zlepšuje mikrocirkuláciu a znižuje opuchy nôh. Mentol poskytuje okamžité osvieženie ťažkých nôh a prináša okamžitý pocit ľahkosti.
  50 min.

 • 4. GRATIS Glorious/Heaven PEDI 2x

  GLORIOUS - žiarivá PEDI

  Esenciálny kúpeľ nôh, pedikúra skalpel/škrabka, úprava a skrátenie nechtov, čistenie a leštenie nechtov, peeling na nohy, hydratačný zábal, výživné lakovanie nechtov s BB cream lakom/farebné lakovanie 4 vrstvové, Sun kiss ľahké opálenie nôh.

  HEAVEN - nebeská PEDI

  Esenciálny kúpeľ nôh, pedikúra skalpel/škrabka, úprava a skrátenie nechtov, čistenie a leštenie nechtov, peeling na nohy, hydratačný zábal, odvodňujúci obklad členkov a lýtok, výživné lakovanie nechtov s BB cream lakom/leštenie nechtov japonskou pastou.


  60 min.

410,25 €
VIP cena: S týmto balíčkom služieb získavate GRATIS služby v hodnote 112,50 €

Ó Vlasy :)

 • 1. Farba 1 tuba, s fúkanou a GOLD terapiou 6x

  Na melírovanie a farbenie vlasov používame organické farby Gold, ktoré sú bez amoniaku, PPD alebo iných škodlivých látok, ale práve naopak obsahujú vysoké množstvo prírodných a ošetrujúcich zložiek, ako napríklad arganový olej a olej zo semien lúlčnice bielej. Vybrať si môžete zo širokej škály farebných odtieňov pre ten najlepší výsledok, zdravé a lesklé vlasy. 90 min.

 • 2. Melír 40g, s fúkanou a Olaplex kúrou 2x

  OLAPLEX pri melírovaní zabezpečí dlhotrvácnosť vlasového vlákna tak, aby ste vlasy dokázali dopestovať do dĺžky a aby im budúce farbenie neuberalo na kvalite! 120 min.

 • 3. GRATIS 4x

  Easy mani s gel lak ORLY FX / UV gel

  Odstránenie starého gel laku / UV gelu, ktorý bol aplikovaný v XOXO, skrátenie a úprava tvaru nechtov, olejovanie kožičiek, gel lak ORLY FX / UV gel. 90 min.

802,50 €
VIP cena: S týmto balíčkom služieb získaváte GRATIS služby v hodnote 190 €

Úrovne pleti

 • 1. Úroveň 1x

  Pure&Nourish /vyčistenie a vyživenie pleti/


  Clean&Heal /vyčistenie problematickej pokožky a utišujúce ošetrenie pleti/

  /voňavý uvítací XOXO rituál, naparovacia maska, hĺbkové a ultrazvukové čistenie, vyživenie/utíšenie pleti, výživná koncentrovaná maska, výdatná masáž pleti, úprava a farbenie obočia a denný make-up/
  90 min.

 • 2. Úroveň 3x

  Essential Skin Rituals /unikátna kombinácia vedeckých poznatkov, tradičných prírodných rituálov a koncentrovaných prípravkov prináša intenzívny, hĺbkový efekt, ktorý Vašu pleť doslova premení/

  Terapeutka Vám odporučí tú najvhodnejšiu starostlivosť tak, aby ste dosiahli požadovaný remodelačný, liftingový či rozjasňujúci účinok. Póry, vrásky a štrukturálne i pigmentové nerovnosti sa zjemňujú a pleť je hladká, prejasnená a štrukturálne zhutnená.

  -hydratácia Hydramemory s unikátnou štetčekovou metódou aktívneho zapracovania masky do pleti
  -regenerácia Recovery Touch –
  -utíšenie podráždenej pokožky Remedy
  -vypnutie Sublime skin
  -double peel

  Mezo T8 - mezotransdukcia /mezoterapia bez ihiel!/

  Využitím elektroporácie dokážeme otvoriť vodné kanáliky v pokožke a pomocou kladných a záporných pólov dokážeme nabité séra vpraviť do hlbokých vrstiev pokožky. Výsledok je citeľný okamžite po jedinom ošetrení. V ponuke máme séra pre výživu, hydratáciu, redukciu hyperpigmentácií, vyhladenie jemných pavučinových vrások, vyplnenie hlbších vrások, jemné vyplnenie kontúry pier, komplexné omladenie dekoltu a krku, či Stop Contraction (botoxový efekt bez použitia botoxu).
  90 min.

 • 3. Úroveň 1x

  Anti-AGE a D-AGE /najsilnejšie protivráskové ošetrenie pleti aj celého tela/

  /Celotelové ošetrenie D-AGE je ideálna náprava a prevencia v prípade krehkej, suchej kože vráskavejúceho vzhľadu. Antioxidačný efekt prinesie extrakt zo Zeleného orecha, ošetrenie strií a návrat elasticity zabezpečí Bio Tamanu olej, kyselina Boswelová nastimuluje účinnost fibroplastov a posilní elastínové a kolagenové vlákna a to všetko počas exkluzívneho Sublime Skin ošetrenia tváre s atakovou liftingovou masážou, ktorá stimuluje bunkovú regeneráciu a redefinuje objem pleti. Vysokú účinnosť zabezpečuje pôsobenie dvojitého peelingu s vitamínom C v následovanej aplikácii dvojfázovej zlupovacej masky. Obzvlášť odporúčame túto silnú kombináciu pre zrelú pleť s pigmentáciami, vráskami a viditeľnou stratou objemu a tónu. Ako bonus Vás čaká peeling s masážou rúk a úprava nechtov na rukách, úprava a farbenie obočia a denný make up. Budete ako znovuzrodená!/

  ALEBO

  Beauty&Body /personalizovaný Essential Skin Ritual a detox na brucho, nohy a boky/

  /cielené ošetrenie na mieru podľa aktuálnych potrieb pokožky vid. Essential Skin Rituals, ktoré začína voňavým Tranquility rituálom a počas masky Vám doprajeme masáž rúk a masáž tváre zasa počas intenzívneho ošetrenia tela zo série ošetrení BODY STRATEGIST, kde sa cielene zameriame na oblasť brucha, bokov, stehien a zadku. Zlepšuje nedokonalosti celulitídy, stimuluje lipolýzu a odvodňuje tkanivá. Na záver Vás čaká úprava a farbenie obočia a denný make up./
  135 min.

 • 4. GRATIS

  Fúkaná cez kefu, styling 3x 45 min.

562,50 / 536,25 €
VIP cena: S týmto balíčkom služieb získavate GRATIS služby v hodnote 84 €

MANI a PEDI VIP

 • 1. Miracle MANI 6x

  Čarovná manikúra zahrňuje zrniečkový peeling s AHA kyselinami, ihličková mezoterapia s anti age/hydra/hojivým efektom, úprava a zatlačenie kožičiek, preleštenie nechtov, skrátenie a úprava tvaru, masáž rúk, olejovanie kožičiek, japonská manikúra alebo farebné lakovanie 3 vrstvy.
  60 min.

 • 2. Glorious / Heaven PEDI 6x

  GLORIOUS - žiarivá PEDI

  Esenciálny kúpeľ nôh, pedikúra skalpel/škrabka, úprava a skrátenie nechtov, čistenie a leštenie nechtov, peeling na nohy, hydratačný zábal, výživné lakovanie nechtov s BB cream lakom/farebné lakovanie 4 vrstvové, Sun kiss ľahké opálenie nôh.

  HEAVEN - nebeská PEDI

  Esenciálny kúpeľ nôh, pedikúra skalpel/škrabka, úprava a skrátenie nechtov, čistenie a leštenie nechtov, peeling na nohy, hydratačný zábal, odvodňujúci obklad členkov a lýtok, výživné lakovanie nechtov s BB cream lakom/leštenie nechtov japonskou pastou.
  60 min.

 • 3. Gratis 1x

  Farbenie s 1 tubou, strih a fúkaná s Gold terapiou

  ALEBO

  Melírovanie s fúkanou a Olaplex kúrou 120 min.

720 €
VIP cena: S týmto balíčkom služieb získavate GRATIS služby v hodnote 138 €