Objednaj si darčekový poukaz

Aj tento rok môžete darovať krásny darček svojim blízkym, v podobe elegantnej poukážky XOXO Body&Mind. Môže byť na konkrétnu procedúru alebo na finančnú čiastku, z ktorej sa dajú zakúpiť okrem procedúr aj kozmetické či vlasové prípravky.

 • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Darčekové poukážky sa dajú zakúpiť v obidvoch prevádzkach XOXO (v Cubicone i na Riazanskej), kde Vám ich s radosťou zabalíme i vypíšeme. Darčekové poukážky si môžete objednať aj online. Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia. Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Poukážku je možné vystaviť na konkrétnu procedúru iba pri osobnom odbere.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

 

 

 • XOXO VIP

VIP Specials

Vychutnajte si výhody VIP programu v rytme sezóny. Vždy niečo extra a vždy niečo výhodnejšie exkluzívne len pre VIP klientov.

Bonusové služby – vlasy

 • K farbeniu a strihaniu

  -Aromatická masáž hlavy Tranquillity
  -Gold terapia s horúcim zábalom

  Farbenie vlasov GOLD je obohatené o relaxačnú TRANQUILLITY masáž pokožky hlavy. Táto vôňa je signatúrou pre všetky VIP procedúry v našich salónoch. Farbenie vlasov vegánskou farbou bez obsahu rezorcinolu a amónie je zakončené GOLD terapiou pre dokonalé vyhojenie a ucelenie vlasovej kutikuly.

  [Hodnota bonusovej služby je 29,25 Eur.]

 • K melírovaniu

  - Aromanticá masáž hlavy Tranquility
  - Metamorphic- plexová kúra počas a po zosvetlení vlasov

  Melírovanie vlasov GOLD melírovacím systémom je obohatené o relaxačnú TRANQUILITY masáž pokožky hlavy. Táto vôňa je signatúrou pre všetky VIP procedúry v našich salónoch. Melír je doplnený ochranou v podobe Healing-bondu pre ochranu aminokyselinových väzieb vo vnútry vlasu, ktoré sa počas praskania pigmentov (zosvetľovanie) poškodzujú. Po zosvetlení vlasy dostávajú 100% výživu vlasu zvnútra končiac hydratovaním a uhladením kutikuly vlasu (šupinky na povrchu) a konečným uzamknutím toneru vo vlase.

  [Hodnota bonusovej služby je 51,00 Eur.]

 • K fúkanej

  - Tranquillity rituál s masážou hlavy

  Fúkanie vlasov so zaverečným stylingom je obohatené o relaxačnú TRANQUILITY masáž pokožky hlavy. Táto vôňa je signatúrou pre všetky VIP procedúry v našich salónoch.

  [Hodnota bonusovej služby je 12,00 Eur.]

 • K pánskemu strihu

  - Masáž hlavy s ampulkou proti vypadávaniu vlasov

  Pánsky strih je obohatený o relaxačnú masáž počas ktorej je vlasovej pokožke podaná ampula s revitalizačným zložením pre podporu kvality rastu vlasov.

  [Hodnota bonusovej služby je 7,00 Eur.]

Bonusové služby – manikúra

 • Ruky

  - Peeling
  - Zábal rúk
  - Relaxačná masáž dlaní

  Ošetrenie nechtov začína peelingom, ktorého funkčnou zložkou sú ovocné kyseliny, ktoré spoločne s jemnými zrniečkami zbavia ruky od odumretých buniek a pripravia pokožku na essenciálny zábal v podobe masky. Maska účinkuje počas celej doby manikúry a ruky sú chránené bavlnenu rukavičkou. Záver ošetrenia korunuje uvoľňujúca masáž dlaní Tranquility krémom s vysokým hydratačným potenciálom.

  [Hodnota bonusovej služby je 15,50eur.]

Bonusové služby – pedikúra

 • Nohy

  - Peeling
  - Zábal
  - Relaxačná masáž

  Po uvoľňujúcom, zmakčujúcom kúpeli vám doprajeme výdatný hrubozrnný peeling s essenciálnymi olejmi, zábal nôh v rytme sezóny. Záverečná relaxačná masáž bude príjemnou bodkou v starostlivosti o nohy v XOXO.

  [Hodnota bonusovej služby je 18,50eur]

Bonusové služby – pleť

 • Pleťové rituály

  - Úprava a farbenie obočia
  - Relaxačná masáž rúk
  - Denný make up


  Profesionálne ošetrenie pleti v SKIN Essencial rituáloch je doplnené o úpravu a zafarbenie obočia, relaxačnú masáž rúk počas pôsobenia výkonnej masky. Denný make up Vám doprajeme so zdravymi make-upmi.

  [Hodnota bonusovej služby je 38,25eur.]

Bonusové služby -telo

 • Telové rituály a masáže

  - 15 minút masáž tváre

  Ošetrenie tela a masáže nad jednu hodinu si doprajete s extra čerešňičkou v podobe najobĺúbenejšej masáže tváre, alebo hlavy.

  [Hodnota bonusovej služby je 20,00eur.]