Objednaj si darčekový poukaz

Aj tento rok môžete darovať krásny darček svojim blízkym, v podobe elegantnej poukážky XOXO Body&Mind. Môže byť na konkrétnu procedúru alebo na finančnú čiastku, z ktorej sa dajú zakúpiť okrem procedúr aj kozmetické či vlasové prípravky.

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Darčekové poukážky sa dajú zakúpiť v obidvoch prevádzkach XOXO (v Cubicone i na Riazanskej), kde Vám ich s radosťou zabalíme i vypíšeme. Darčekové poukážky si môžete objednať aj online. Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia. Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Poukážku je možné vystaviť na konkrétnu procedúru iba pri osobnom odbere.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

 

 

  • XOXO O nás

Váš vzhľad je oslavou životného štýlu, Vašich vášní a názorov.

Xoxo BODY & MIND je prvý salón, ktorý sa postará o Váš celkový vzhľad pod jednou strechou. V našej ponuke nájdete služby týkajúce sa starostlivosti o vlasy, ruky a nohy, pleť, formovanie tela ako aj služby invazívnej dermatológie. Poskytujeme taktiež odborné konzultácie, ktoré sa týkajú Vášho osobného imidžu. Dlhoročnými skúsenosťami v poskytovaní komplexných služieb nadobúdame nové odborné kvality a meníme pojatie celostnosti na Váš úžasný vzhľad.

Dôležitá je pre nás komunikácia s Vami. Chceme vedieť aké sú Vaše názory, vášne… preto základom našich služieb je dôkladná konzultácia, ktorej cieľom je dosiahnuť harmonický zovňajšok, ktorý bude v súlade s Vašou osobnosťou a životným štýlom.

Tím XOXO

Kristína
Senior Hairstylist
Ria
Manicure / Pedicure
Martina
Senior Hairstylist
Kristína
Massage / Pedicure / Manicure
Kristína
Senior Hairstylist / Pedicure
Linda
Riaditeľka Xoxo
Silvia
Manicure / Pedicure / Manager Xoxo
Zuzana
Reception
Michaela
Hairstylist
Alice
Cosmetician / Manicure / Pedicure / Make-up
Jelena
Cosmetician / Manicure / Pedicure
Martina
Cosmetician / Pedicure / Make-up / Permanent make-up
Alexandra
Manager Xoxo
Snizhana
Massage / Cosmetician / Pedicure
Michaela
Manicure
Svitlana
Hairstylist / Barber / Massage
Saška
Hairstylist
Vanessa
Cosmetician
Richard
Hairstylist

Napísali
o nás

Súkromné: Premena Ivany: Zmyselná a zvodná mamina!

Pani Ivanka z Brezna je decentná dáma. Podľa dcéry Veroniky, ktorá ju do Premien prihlásila, bála sa vždy zmeniť strih účesu a vyberala si v obchode len seriózne a vážne oblečenie. A pritom je to elegantná žena s bohatými vlasmi a zmyselne zvodnými očami!

Čítaj ďalej

Súkromné: Premena Danky: Manžel ju nespoznal

Pani Dana sa do Bratislavy vybrala z Ilavy. Neprišla sama, ale sprevádzal ju manžel a dcéra Simona, ktorá celú premenu pozorne sledovala. Veď práve ona mala na svedomí, že sa tam jej mamka ocitla, prihlásila ju totiž do súťaže. Pani Dana sršala energiou a bola plná očakávaní, aj preto sme dlho neváhali a pustili sa do práce.

Čítaj ďalej

Súkromné: Premena Eriky: Objavili sme modelku

Pani Erika prišla až z Kútov s očakávaním len toho najlepšieho. Do rúk profesionálov zo salónu XoXo sa zverila bez rečí, okrem jednej podmienky - nestrihať vlasy na krátko. Túto požiadavku odôvodnila jednoducho: "Môjmu manželovi by sa to nepozdávalo." Všetci prítomní sa zhodli, že pani Erika je veľmi pekná dáma, s krásnymi...

Čítaj ďalej

Súkromné: Premena Maji: Krásna čachtická pani

Mária pracuje ako špeditérka. Svoj vzhľad chcela zmeniť aj preto, aby pôsobila jemnejším, mladším dojmom.
Mám 23 rokov. Pri pohľade na moje foto si poviete, že musím mať viac. Aj to je jeden z dôvodov, prečo by som chcela zmeniť svoju vizáž. Je veľa dievčat s nenápadným účesom, ale taký mne nepristane. Potrebujem odborníka, ktorý by mi poradil aj so štýlom obliekania," napísala nám do redakcie Maja, ktorú si napokon zo štyroch súťažiacich v Premene vizáže vybrali v ankete sami čitateľky.

Čítaj ďalej

Stojte pevne na nohách!!!

Koľko času venuje priemerná žena starostlivosti o svoje nohy? Presná štatistika neexistuje, ale pedikérky majú jasno – málo, veľmi malo. Často krát si vynútia našu pozornosť až s prichádzajúcimi problémami. Základné pravidlo je teda prevencia. Krásne nohy = zdravé nohy. Veď nohy sú tým najzákladnejším "dopravným" prostriedkom na svete.

Čítaj ďalej

Stop ťažkým viečkam!

Prišli ste domov po ťažkom dni a nevládzete udržať ťažké viečka? Pozeráte sa častejšie do monitoru počítača ako na svojich blízkych? Potom je ideálny čas na masáž špeciálnymi okuliarmi. Vďaka vibrujúcim výbežkom budete mať opäť svieži pohľad, zbavíte sa nepríjemných opuchov a zjemníte i viditeľné vrásky.

Čítaj ďalej

Súkromné: Vianočná premena Milotky: Atraktívna mamička

Pani Milota z Pezinka sa stala víťazkou našej vianočnej Premeny. Nemusela súťažiť, vďaka jej úprimnému mailu, ktorý dojal všetkých v redakcii sme sa rozhodli pozvať ju okamžite. Aj preto, aby trochu ožila, momentálne totiž prežíva ťažkú manželskú krízu, a to s dieťatkom na ceste.

Čítaj ďalej

Vlasy na dovolenke

Bežíte deň pred dovolenkou pri mori ku kaderníčke, aby vám zafarbila vlasy? Stop! Zostaňte radšej doma a v pokoji si dobaľte kufor. Farbenie tesne pred odchodom sa neoplatí. Rovnako zlou voľbou sú i vlasy zopnuté celé leto do vrkoča či používanie laku s obsahom alkoholu. Ako prežiť dovolenku bez strát?

Čítaj ďalej

Súkromné: Premena Mileny: žiadna žena v rokoch!

Pani Milena Šimeková takmer na premenu neprišla. Trochu sa obávala, nevedela, čo ju čaká. Dôvody, prečo sme ju vybrali bez hlasovania boli dosť vážne. Chceli sme jej splniť sen, o ktorý nás poprosila jej dcéra. "Moja mama je žena v rokoch, ešte nikdy nebola na niečom, čo by ju skrášlilo.

Čítaj ďalej

Súkromné: Plesová premena: Lucka ako hviezda večera

„Sú to najmä moje vlasy, ktoré sú dlhé a už neviem, ako ich česať, je to líčenie, ktoré mám na rôznych akciách stále rovnaké a aj keď milujem plesy, v poslednej dobe sa na každom cítim stereotypne..." presne takto znela prihláška našej víťazky do plesovej premeny. Zobrali sme to ako výzvu a študentku Lucku sme si pozvali do Bratislavy na príjemný babský deň.

Čítaj ďalej

Súkromné: Premena vizáže: Z dievčaťa je príťažlivá žena

„Už potrebujem zmenu," avizovala dopredu šťastná výherkyňa. Jediné, čomu sa chcela vyhnúť, boli červené vlasy, inak sa celkom oddala do rúk odborníčok v salóne. Do parády si ju vzala dvojica šikovných dám - kaderníčka Kristína Hantáková a kozmetička Zuzana Košová. Aký bol výsledok? Čítajte ďalej.

Čítaj ďalej

Napísali o nás:

  • Beauty.sk
  • Residence
  • Zdravie.sk