Objednaj si darčekový poukaz

Aj tento rok môžete darovať krásny darček svojim blízkym, v podobe elegantnej poukážky XOXO Body&Mind. Môže byť na konkrétnu procedúru alebo na finančnú čiastku, z ktorej sa dajú zakúpiť okrem procedúr aj kozmetické či vlasové prípravky.

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Darčekové poukážky sa dajú zakúpiť v obidvoch prevádzkach XOXO (v Cubicone i na Riazanskej), kde Vám ich s radosťou zabalíme i vypíšeme. Darčekové poukážky si môžete objednať aj online. Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia. Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Poukážku je možné vystaviť na konkrétnu procedúru iba pri osobnom odbere.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

 

 

  • xoxo telo

Starostlivosť o tvar Vášho tela

V našom salóne Vám ponúkame služby, ktoré Vám pomôžu zredukovať tuk, vytvarovať telo alebo odstrániť celulitídu a to všetko rýchlo, pohodlne a príjemne.

Endosphères AK sensor

Novinka v hĺbkovom ošetrení pokožky, ktorá stráca tonus, hustotu a elasticitu. Tento jav nastáva pri nesprávnej cirkulácii živín v podkoží.  Dôsledkom je ovisnutá pokožka, tvorba celulitídy a na tváry okrem ochabovania pokožky aj tvorba vrások. Tento unikátny prístroj prichádza s revolučnou hlavicou vybavenou senzormi, ktoré tzv. „nacítia vašu pokožku“ presne na mieste, ktorým prechádza kalibruje  individuálny program a zároveň terapeutovi pomáha udržiavať primeraný tlak hlavice na pokožku. Vďaka tejto smart hlavici je ošetrenie mimoriadne cielené a účinné. Skutočný výsledok dokáže zabezpečiť masáž patentovanými silikónovými Endosphères guľôčkami až na cievnej úrovni a prináša okamžite zlepšenie mikrocirkulácie a výživu svalového tkaniva. Následne nastáva spevnenie, vypnutie a vyhladenie pokožky. Nastal čas pre pevné a hladké stehná, zdvihnutý zadok, vyhladený dekolt, pozdvihnuté líca a výraznú sánku!

Vákuová podkožná masáž LPG

Ide o špeciálnu masáž, ktorá za pomoci vákuovej vlny rozprúdi tok lymfy, stimuluje látkovú premenu a spevňuje svalstvo. Je zameraná na tvarovanie, zoštíhľovanie, spevňovanie, anti-celulitídu, podvihnutie zadku a brucha.

Telová mezotransdukcia

Prístrojová telová mezotransdukcia Mezo-T8 dokáže vyriešiť množstvo chybičiek krásy. Táto novinka v oblasti starostlivosti o telo sa postará o spevnenie Vášho dekoltu, spomalenie rastu chĺpkov alebo Vám vytvaruje vysnívanú postavu.

Tvarovanie tela

Tvarovanie tela

Cena
Vákuová podkožná masáž LPG 40 minút 60,00 €
LPG permanentka 10x40 min. 500,00 €
LPG oblečenie 30,00 €
Endosphères - nohy, zadok a brucho 87,00 €
Endosphères - balík 5 ošetrení 400,00 €
Endosphères - balík 10 ošetrení 783,00 €
Endosphères - balík 15 ošetrení 1131,00 €
Endosphères - balík 20 ošetrení 1479,00 €
Endosphères 20 minút skúška 45,00 €
Prístrojová telová mezotransdukcia MEZO T8 79,00 €