Objednaj si darčekový poukaz

Aj tento rok môžete darovať krásny darček svojim blízkym, v podobe elegantnej poukážky XOXO Body&Mind. Môže byť na konkrétnu procedúru alebo na finančnú čiastku, z ktorej sa dajú zakúpiť okrem procedúr aj kozmetické či vlasové prípravky.

Darček od nás dostanete aj VY.

Extra bonus 30% na poukážky od 50 do 999 eur.
50% extra bonus na poukážky od 1000 do 2999 eur.
100% extra bonus na poukážky nad 3000 eur.

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

Darčekové poukážky sa dajú zakúpiť v obidvoch prevádzkach XOXO (v Cubicone i na Riazanskej), kde Vám ich s radosťou zabalíme i vypíšeme, ako aj online. Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia.
Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Online poukaz nie je možné vystaviť na konkrétnu procedúru.
Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk

 

 

  • xoxo telo

Starostlivosť o tvar Vášho tela

V našom salóne Vám ponúkame služby, ktoré Vám pomôžu zredukovať tuk, vytvarovať telo alebo odstrániť celulitídu a to všetko rýchlo, pohodlne a príjemne.

Remodulačné a odvodňujúce ošetrenia tela

Body strategist nutritionel

  • Ošetrenie s telovou maskou z Bio Tamanu olejom pre elasticitu pokožky a ochranu pred vzikom strií a extrakt zo Zeleného orecha s antioxidačným účinkom.
  • Ošetrenie navyše remineralizuje, vyživý a obnoví. 

Body strategist cellulite algea

  • Ošetrenie, ktoré intenzívne tonizuje pokožku a spevňuje kontúry tela, hlavne na tukovú celulitídu.
  • Spevňujúce účinky pomocou algynátovej masky, ktorá obsahuje Morské riasy poskytujúce hydratáciu a tonizáciu a Laminariu (hnedá riasa) podporuje zoštíhlenie.

50 min.

Remodulačné a odvodňujúce ošetrenia tela

Body strategist remodeler

  • Zoštihľujúce a prekrvujúce ošetrenie určené na pokročilé stupne celulitídy.
  • Jednobunkové riasy spaľujú tuky, čistý Kofein a Karnitín bojuje proti hromadeniu tukov, Chaluha remodeluje chudnutie a Aescin stimuluje a zlepšuje mikrocirkuláciu.

Recource relieving

  • Inenzívne ošetrenie s bandážou na opuchovú celulitidu a pomarančovú pokožku, na celulitídu prvého a druhého stupňa.
  • Esenciálne oleje z Citrónu, Pomaranča a Mäty uprednostňujú vylučovanie toxínov a zlepšujú vzhľad pomarančovej kože. Extrakt z Brečtnu zlepšuje mikrocirkuláciu a znižuje opuchy nôh. Mentol poskytuje okamžité osvieženie ťažkých nôh a prináša okamžitý pocit ľahkosti.

50 min.

Endosphére AK sensor

Novinka v hĺbkovom ošetrení pokožky, ktorá stráca tonus, hustotu a elasticitu. Tento jav nastáva pri nesprávnej cirkulácii živín v podkoží.  Dôsledkom je ovisnutá pokožka, tvorba celulitídy a na tváry okrem ochabovania pokožky aj tvorba vrások. Tento unikátny prístroj prichádza s revolučnou hlavicou vybavenou senzormi, ktoré tzv. „nacítia vašu pokožku“ presne na mieste, ktorým prechádza kalibruje  individuálny program a zároveň terapeutovi pomáha udržiavať primeraný tlak hlavice na pokožku. Vďaka tejto smart hlavici je ošetrenie mimoriadne cielené a účinné. Skutočný výsledok dokáže zabezpečiť masáž patentovanými silikónovými Endosphére guľôčkami až na cievnej úrovni a prináša okamžite zlepšenie mikrocirkulácie a výživu svalového tkaniva. Následne nastáva spevnenie, vypnutie a vyhladenie pokožky. Nastal čas pre pevné a hladké stehná, zdvihnutý zadok, vyhladený dekolt, pozdvihnuté líca a výraznú sánku!

Vákuová podkožná masáž LPG

Ide o špeciálnu masáž, ktorá za pomoci vákuovej vlny rozprúdi tok lymfy, stimuluje látkovú premenu a spevňuje svalstvo. Je zameraná na tvarovanie, zoštíhľovanie, spevňovanie, anti-celulitídu, podvihnutie zadku a brucha.

Telová mezotransdukcia

Prístrojová telová mezotransdukcia Mezo-T8 dokáže vyriešiť množstvo chybičiek krásy. Táto novinka v oblasti starostlivosti o telo sa postará o spevnenie Vášho dekoltu, spomalenie rastu chĺpkov alebo Vám vytvaruje vysnívanú postavu.

Tvarovanie tela

Tvarovanie tela

Cena
Remodulačné a odvodňujúce ošetrenie tela 73,00 €
Vákuová podkožná masáž LPG 37,50 €
Endosphére - nohy, zadoch a brucho 87,00 €
Endosphére - balík 5 ošetrení 400,00 €
Endosphére - balík 10 ošetrení 690,00 €
Endosphére - balík 15 ošetrení 900,00 €
Endosphére - balík 20 ošetrení 1100,00 €
LPG oblečenie 50,00 €
Prístrojová telová mezotransdukcia MEZO T8 79,00 €