Objednaj si darčekový poukaz

 

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Online poukaz nie je možné vystaviť na konkrétnu procedúru.
Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

 

 

Malinna MENU

Prípravky Malinna sú konštruované tak, aby vyvolali u organizmu vlastnú regeneráciu. Nahradenie chorých a poškodených buniek novými, zdravými a teda mladými s regenerovaným DNA. To je podstata a zmysel prípravkov. Podporným účinkom je oslabenie a zabránenie množeniu parazitujúcich mikroorganizmov na pokožke. . Pripravte sa na bylinné organické no predovšetkým sofistikované ošetrenia umocnené záverečným drinkom povestného Malinna mint elixíru!

Malinna oregano- kavová antioxidačná pedikúra

Malinna pedikúra vás zbaví zrohovatenej kože, dopraje vám antimikotickú a protibakteriálnu masáž chodidiel s vysokokoncentrovanou kosmetikou, kávovo-šalviový peeling, oreganový zábal a nádherné vyleštené nechty s pomocou jelenice a pasty s obsahom včelej materskej kašičky.

60 min.

Malinna levandulovo-kávová antioxidačná manikúra

Peeling z esenciálneho oleja ruže a kávy rozjasní a vyčistí pokožku rúk, levandulový zábal upokojí a zhydratuje namáhanú pokožku rúk. Nechty na záver upravíme a vyleštíme japonskou pastou a jelenicou, čím predídeme štiepeniu a zabezpečíme odolnosť proti vode!

60 min.

Malinna antioxidačná masáž

Masáž chrbáta a chodidiel je založená na peelingu a následnom vymývaní toxínov z oblasti chrbtice zmesou prírodných bylinných esencií, olejov a upravovaných solí z rady Malinna. Následná masáž zabezpečí uvolnenie svalov a spaziem, levandula navodí pokoj a oddych, aby telo a myslel mohla pri záverečnej masáži chodidiel hlboko zrelaxovať.

90 min.

Malinna MENU

Malinna MENU

Malinna oregano- kavová antioxidačná pedikúra 60 €
Malinna levandulovo-kávová antioxidačná manikúra 33 €
Malinna antioxidačná masáž 86 €