Objednaj si darčekový poukaz

Aj tento rok môžete darovať krásny darček svojim blízkym, v podobe elegantnej poukážky XOXO Body&Mind. Môže byť na konkrétnu procedúru alebo na finančnú čiastku, z ktorej sa dajú zakúpiť okrem procedúr aj kozmetické či vlasové prípravky.

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Darčekové poukážky sa dajú zakúpiť v obidvoch prevádzkach XOXO (v Cubicone i na Riazanskej), kde Vám ich s radosťou zabalíme i vypíšeme. Darčekové poukážky si môžete objednať aj online. Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia. Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Poukážku je možné vystaviť na konkrétnu procedúru iba pri osobnom odbere.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

 

 

Novinky

Obidve prevádzky XOXO sú otvorené celý týždeň

Chceme vám byť k dispozícii každý jeden deň. Vieme, že práve víkendy sú dňami, kedy sa viete naplno odpútať od pracovných záležitostí a dopriať si našu starostlivosť.  XOXO v nákupnom centre Cubicon pracuje počas víkendu od samého začiatku, no najnovšie bude v sobotu i nedeľu otvorené aj XOXO Riazanská. A to od 8.00 do 17.00 h. Budeme sa tešiť na vašu návštevu.