Objednaj si darčekový poukaz

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Online poukaz nie je možné vystaviť na konkrétnu procedúru.
Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

  • xoxo telo

Starostlivosť o tvar Vášho tela

V našom salóne Vám ponúkame služby, ktoré Vám pomôžu zredukovať tuk, vytvarovať telo alebo odstrániť celulitídu a to všetko rýchlo, pohodlne a príjemne.

Anticelulitídový zábal

Špeciálny zábal proti celulitíde a striám Body Strategist je intenzívne anticelulitídne ošetrenie látkami s lipolitickým účinkom, ktoré v podobe bahenných zábalov alebo bandáže zjemňuje celulitídu, pomáha pri odvodnení, výžive pokožky, anti-agingu.

Vákuová podkožná masáž LPG

Ide o špeciálnu masáž, ktorá za pomoci vákuovej vlny rozprúdi tok lymfy, stimuluje látkovú premenu a spevňuje svalstvo. Je zameraná na tvarovanie, zoštíhľovanie, spevňovanie, anti-celulitídu, podvihnutie zadku a brucha.

Telová mezotransdukcia

Prístrojová telová mezotransdukcia Mezo-T8 dokáže vyriešiť množstvo chybičiek krásy. Táto novinka v oblasti starostlivosti o telo sa postará o spevnenie Vášho dekoltu, spomalenie rastu chĺpkov alebo Vám vytvaruje vysnívanú postavu.

Tvarovanie tela

Tvarovanie tela

Cena
Body Strategist ošetrenia 80 €
Vákuová podkožná masáž LPG 50 €
Prístrojová telová mezotransdukcia MEZO T8 79 €