Objednaj si darčekový poukaz

Aj tento rok môžete darovať krásny darček svojim blízkym, v podobe elegantnej poukážky XOXO Body&Mind. Môže byť na konkrétnu procedúru alebo na finančnú čiastku, z ktorej sa dajú zakúpiť okrem procedúr aj kozmetické či vlasové prípravky.

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Darčekové poukážky sa dajú zakúpiť v obidvoch prevádzkach XOXO (v Cubicone i na Riazanskej), kde Vám ich s radosťou zabalíme i vypíšeme. Darčekové poukážky si môžete objednať aj online. Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia. Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Poukážku je možné vystaviť na konkrétnu procedúru iba pri osobnom odbere.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

 

 

Novinky

Detailing obočia

Absolútna novinka vo svete krásy a dizajnu vznikla priamo in-house beauty domu Xoxo Body and Mind. Nová služba nesie názov detailing obočia a presne zodpovedá predstave dokonalého obočia, jasnej a vizuálnej identite.

Cieľom je pozdvihnúť výraz v tvári, podčiarknuť výzor a zadefinovať pohľad.

V procedúre Detailing obočia zadefinujeme správny tvar obočia pomocou všetkých metód. Kľúčové je upraviť jeho tvar, môžeme využiť techniku laminácie, buď na celé obočie, alebo iba na časti obočia, ktoré si to vyžadujú. Technika laminácie fixuje chĺpok do požadovaného smeru.
Častokrát sa nám chĺpky v druhej polovici obočia točia do dola a keď nemáme ostré nadočnicové oblúky, môže to spôsobiť smutný výraz v tvári. Pri farbení obočia je veľmi dôležité použiť správny odtieň a zvoliť vhodný tón farby.

Definícia tvaru obočia po detailingu vydrží 4-5 týždňov. Počas tejto doby sa veľmi jednoducho upravuje doma, pretože držíte líniu tvaru a trháte len chĺpok, ktorý je viditeľne mimo tvaru obočia. Zvyčajne po tejto dobe sa začnete strácať v úprave, pretože chĺpky sa začnú viac hustiť, laminácia sa začína vytrácať a vtedy je vhodné si detailing znovu zopakovať.
Služba zahŕňa aj konzultáciu ako a s čím si obočie upravovať pri make-up rutine.

1,5 hodiny
79,00€