Objednaj si darčekový poukaz

Aj tento rok môžete darovať krásny darček svojim blízkym, v podobe elegantnej poukážky XOXO Body&Mind. Môže byť na konkrétnu procedúru alebo na finančnú čiastku, z ktorej sa dajú zakúpiť okrem procedúr aj kozmetické či vlasové prípravky.

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Darčekové poukážky sa dajú zakúpiť v obidvoch prevádzkach XOXO (v Cubicone i na Riazanskej), kde Vám ich s radosťou zabalíme i vypíšeme. Darčekové poukážky si môžete objednať aj online. Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia. Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Poukážku je možné vystaviť na konkrétnu procedúru iba pri osobnom odbere.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

 

 

Lymfatická masáž podporí odbúranie toxínov z tela

Rovnako ako cievny systém aj lymfatický prechádza celým telom popri cievach. Neprúdi cez neho však krv ale lymfa, ktorá ako médium má za úlohu zbavovať telo toxínov, napomáha pri zápalových procesoch a jej zdravé fungovanie je doslova prevenciou mnohých civilizačných chorôb. Prítomnosť lymfatického systému vnímame hlavne cez hmatateľné uzlíky v oblasti krku a na trieslach. Lymfatické uzliny nám signalizujú často ochorenia tela či zhoršený stav toxínov. Pravidelná lymfatická masáž má za úlohu napomôcť prúdeniu lymfy.

Jemné hladkanie v toku lymfy vám napovie, že máte správnu lymfatickú masáž

Paradoxne lymfatická masáž, aj keď má za úlohu „rozbehať“ lymfatický systém, je funkčná práve keď prebieha veľmi jemne, v dlhších opakovaných ťahoch v toku lymfy, ktoré pôsobia veľmi ľahučkým až hladkavým dojmom. Pre masérov a terapeutov je táto masáž veľkou výzvou. Zásadne sme pri masáži zvyknutí na intenzívnejší tlak a hnietenie spaziem, no práve lymfatická masáž sa až extrémne vymyká bežným očakávaniam o masáži. Aj samotný terapeut má čo robiť, aby hodinu až 90 minút nepodľahol rutine a tlak nezväčšil. Silnejší tlak môže totiž spôsobiť úplný opak a lymfu v oblasti uzlín až zablokovať. Preto ak pocítite lymfatickú masáž ako jemnučké hladkanie, ste na správnom mieste. V XOXO BODY&MIND patrí lymfatická masáž medzi najobľúbenejšie telové procedúry.

Riazanská 3A, Bratislava

+421903 12 12 12
xoxo@xoxo.sk

Cubicon OC
Staré Grunty 24,
Bratislava

421911 804 123
cubicon@xoxo.sk