Objednaj si darčekový poukaz

Aj tento rok môžete darovať krásny darček svojim blízkym, v podobe elegantnej poukážky XOXO Body&Mind. Môže byť na konkrétnu procedúru alebo na finančnú čiastku, z ktorej sa dajú zakúpiť okrem procedúr aj kozmetické či vlasové prípravky.

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Darčekové poukážky sa dajú zakúpiť v obidvoch prevádzkach XOXO (v Cubicone i na Riazanskej), kde Vám ich s radosťou zabalíme i vypíšeme. Darčekové poukážky si môžete objednať aj online. Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia. Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Poukážku je možné vystaviť na konkrétnu procedúru iba pri osobnom odbere.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

 

 

Novinky

Sublime skin

image001

AKTIVNY LIFTING, HĹBKOVÁ OBNOVA

 

SUBLIME SKIN je nový, kompletný program domácej starostlivosti, profesionálnych ošetrení a tipov pre životný štýl, vytvorených a zostavených [ comfort zone ] pre opravu viditeľných známok DEGENERATÍVNEHO-STARNUTIA™, alebo konštruktívnu degeneráciu štruktúry pleti. SUBLIME SKIN efektívne obnovuje tri pleťové piliere – VODU, PROTEÍNY A LIPIDY pre HĹBKOVÚ OBNOVU a AKTÍVNY LIFTING ZVNÚTRA. Prelomový prístup v boji proti úbytku objemu, ovislej pokožky, hlbokým vráskam a nedostatku jasu, ktorý pretvára anatómiu tváre a prináša späť vznešenú krásu pleti.

 

ABSENCIA SILIKÓNOV predstavuje skutočnú inováciu, ktorá zaisťuje, že všetky ingredience sú s pleťou okamžite prepojené. Silikóny boly nahradené zmesou prírodných olejov a masiel, ktoré zaručujú hebkosť, hladkosť a súčasne chránia a vyživujú pokožku.

 

PROFESIONÁLNE KOZMETICKÉ OŠETRENIE TVÁRE

 

DVOJITÝ PEELING

Ošetrenie, ktoré odstraňuje nedokonalosti, stimuluje bunkovú obnovu a rozjasňuje tvár, krk a dekolt. Účinnosť a konkrétne výsledky sú získané peelingom s ovocnými kyselinkami v kombinácii s vitamínom C. Intenzitu peelingu je možné znásobiť pomocou špeciálneho posilovača, jedinečným produktom rady sublime skin.

Vhodné predovšetkým pre zralú, „zrohovatenú“ pleť s pigmentáciou a nerovnosťami. Vhodné i pre mastnejšiu pleť. Volba peelingov podľa intenzity prináša možnosť individualizácie ošetrenia, vhodné je ako pre citlivú, tak odolnejšiu pokožku. Jemná varianta peelingu je tiež ideálna ako začiatok liečebnej kúry.

HLAVNÉ PRÍNOSY

Obnovuje zrohovatenú vrstvu pokožky

Stimuluje obnovu epidermálnych buniek

Viditelne redukuje prvé známky vrások a potlačuje drobné vrásky

Propožičiava jas a tón

Dĺžka ošetrenia: 45 minút

 

AKTÍVNY LIFTING

Omladzujúce, vyplňujúce a liftingové ošetrenie pre tvár a krk. V kombináciou s exkluzívnou [ comfort zone ] AKTÍVNOU LIFTINGOVOU MASÁŽOU obnovuje plnosť, pevnosť pokožky a obnovuje kontúry a objem tváre. Jeho špecifické pôsobenie a účinnosť sú dosiahnuté inovatívnou dvojfázovou zlupujúcou maskou.

Doporučené pre všetky typy pleti s vráskami a viditeľnou stratou tónu a objemu.

HLAVNÉ PRÍNOSY

Okamžitý lifting, vyplnenie a spevnenie tváre

Vyživuje, rozjasňuje a zjednoťuje

Redukuje hlboké vrásky i jemné linky

Dĺžka ošetrenia: 60 minút

 

DELUXE LIFTING

Ošetrenie, ktoré obnovuje, vyplňuje a prináša dokonalý lifting. V kombinácii s exkluzívnou [ comfort zone ] AKTÍVNOU LIFTINGOVOU MASÁŽOU stimuluje bunkovú regeneráciu, propožičiava plnosť a redefinuje objem tváre. Účinnosť špecifického pôsobenia je dosiahnuté vďaka dvojitému peelingu v kombinácii s vitamínom C nasledované ošetrením inovatívnou dvojfázovou zlupujúcou maskou.

Vhodné predovšetkým pre zralú, zrohovatenú pleť s pigmentáciou, vráskami a viditeľnou stratou tónu a objemu.

HLAVNÉ PRÍNOSY

Vyhladzuje pokožku, zatiaľ čo stimuluje epidermálnu bunkovú obnovu

Stimuluje aktívny lifting, pevnosť a elasticitu tváre

Vyživuje, rozjasňuje a zjednoťuje, zmierňuje hlboké vrásky i jemné linky.

Dĺžka ošetrenia: 75 minút