Objednaj si darčekový poukaz

Darčekovú poukážku je možné kúpiť online aj osobne na všetkých prevádzkach.

 

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Online poukaz nie je možné vystaviť na konkrétnu procedúru.
Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

  • Xoxo Korektívna dermatológia

Invazívne ošetrenie Vašej pleti

Starnutie je prirodzený proces, ktorý sprevádzajú typické zmeny ako sú vrásky, vačky pod očami, starecké škvrny, zvädnutá pleť alebo nedostatok jej hutnosti a tvaru. Predísť týmto príznakom sa dá tou správnou starostlivosťou. Tím našich špecialistov Vám ponúka niekoľko možností ako osviežiť a vizuálne omladiť Vašu tvár a celkovo pozdvihnúť Vaše sebavedomie a radosť zo života.

Aplikácia botulotoxínu

Botulotoxín alebo tzv. botox je v dnešnej dobe často skloňovaný a efektívne používaný. Prírodný čistý proteín sa aplikuje tenkou ihlou do špecifického svalu a v správnych rukách našich odborníkov nielen skrášľuje, ale aj lieči. Využíva sa hlavne na vyhladenie tzv. dynamických vrások na tvári, ale rovnako sa používa aj pri redukcii nadmerného potenia podpazušia, dlaní a chodidiel. Aplikáciu v našom salóne prevádza MUDr. Piteková Lucia, PhD. Našim zákazníčkam je poskytnutá osobná konzultácia, kde je okrem iného určené aj množstvo aplikovaného materiálu. Vďaka niekoľkoročnej praxi môžeme zaručiť, že zodpovedná dávka aplikovaná na správnom mieste, docieli uvoľnený výraz a tým sa získava prirodzený a mladší vzhľad.

Aplikácia kyseliny hyalúronovej

Kyselina hyalurónová je prírodná látka, ktorá je dôležitou súčasťou našej pokožky. Jej správna aplikácia umožňuje odstránenie všetkých typov vrások, modeláciu kontúr tváre, zväčšenie a vyplnenie pier, ako aj hĺbkovú hydratáciu Vašej pokožky. Lifting efekt kyseliny hyalúronovej predstavuje alternatívu k plastickej chirurgii v prípadoch, keď pokles pokožky nie je príliš výrazný. Z tohto dôvodu sa odporúča pristúpiť k takémuto typu ošetrenia čo najskôr. Hydratačné a viskózno-elastické vlastnosti tejto látky dodajú Vašej tvári dokonalý tvar. Výsledok je okamžitý a prirodzený.

Výplne a botulotoxín

Výplne a botulotoxín

Cena
Botulotoxín od 170 €
Kyselina Hyaluronová od 200 €