Objednaj si darčekový poukaz

Aj tento rok môžete darovať krásny darček svojim blízkym, v podobe elegantnej poukážky XOXO Body&Mind. Môže byť na konkrétnu procedúru alebo na finančnú čiastku, z ktorej sa dajú zakúpiť okrem procedúr aj kozmetické či vlasové prípravky.

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Darčekové poukážky sa dajú zakúpiť v obidvoch prevádzkach XOXO (v Cubicone i na Riazanskej), kde Vám ich s radosťou zabalíme i vypíšeme. Darčekové poukážky si môžete objednať aj online. Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia. Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Poukážku je možné vystaviť na konkrétnu procedúru iba pri osobnom odbere.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

 

 

Novinky

FACEFIT – tvárová intenzívna masáž

Od začiatku októbra sme do našej ponuky zaradili špeciálnu tvárovú masáž – FaceFit. Ide o aktívnu masáž, ktorá pomáha spomaliť proces starnutia tým, že sa pri nej stimulujú jednotlivé svaly tváre. Naše kozmetičky pri tom využívajú jednak intenzívne ručné techniky, ale aj terapeutické pomôcky. V ponuke je 30-minútové (39 €) a 45-minútové ošetrenie (75€).

FaceFit masáže ponúkame aj vo zvýhodnených balíkoch:

30 minút – 5xmasáž = 180€

30 minút – 10xmasáž = 300€

45 minút – 10x masáž = 650€

45 minút – 15x masáž – 825 €