Objednaj si darčekový poukaz

Aj tento rok môžete darovať krásny darček svojim blízkym, v podobe elegantnej poukážky XOXO Body&Mind. Môže byť na konkrétnu procedúru alebo na finančnú čiastku, z ktorej sa dajú zakúpiť okrem procedúr aj kozmetické či vlasové prípravky.

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Darčekové poukážky sa dajú zakúpiť v obidvoch prevádzkach XOXO (v Cubicone i na Riazanskej), kde Vám ich s radosťou zabalíme i vypíšeme. Darčekové poukážky si môžete objednať aj online. Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia. Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Poukážku je možné vystaviť na konkrétnu procedúru iba pri osobnom odbere.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

 

 

Novinky

Body strategist ošetrenia a Body strategist oil.

AD ST 9

U nás v Xoxo máme v ponuke širokú škálu procedúr zameraných na tvarovanie tela. V tomto príspevku by sme Vám radi bližšie predstavili Body strategist procedúry a taktiež Body strategist oil, ktorý je naozaj zázračný.

 

Body strategist procedúry:

Body strategist nutritionel

Rehydratačné, regeneračné telové ošetrenie sa začína Tranquility welcome masážou, po ktorej nasleduje masážne ošetrenie, ktoré pokožku remineralizuje, vyživí a obnoví. Približná dĺžka trvania je 60 minút.

Body strategist cellulite algea

Zoštíhlenie, modelácia a drenáž v jednom pre dokonalú siluetu. Ošetrenie, ktoré spojuje najúčinnejšie zložky s lipolitickým a anticelulitídnym účinkom, doplnené o zložky, ktoré intenzívne tonizujú pokožku a spevňujú kontúry tela. Liftingové a spevňujúce účinky algynátovej masky si teraz môžete dopriať aj pre telo. Ošetrenie zahŕňa peeling celého tela + telovú masku + masku na poprsie. Približná dĺžka trvania je 90 minút.

Body strategist remodeler

Je to zoštíhujúce, prekrvujúce ošetrenie určené na odolné tukové vankúšiky a pokročilé stupne celulitídy. Efekt ochladenia a zahriatia stimuluje mikrocirkuláciu v postihnutých partiách a podporuje vstrebávanie aktívnych lipolytických zložiek. Toto ošetrenie nie je vhodné pre klientov trpiacich na ochorenia štítnej žľazy a v priebehu tehotenstva. Približná dĺžka trvania 90 minút.

Body strategist resource relieving

Intenzívne ošetrenie s bandážou na opuchovú celulitídu a pomarančovú pokožku. Jedná sa o tlakové bandážové ošetrenie na elimináciu zbytkových metabolitov a detoxikáciu za pomoci drenážnych éterických olejov. Má jedinečný účinok na opuch, edematickú celulitídu a pomarančovú pokožku. Je vhodný na liečbu prvého a druhého stupňa celulitídy. Približná dĺžka trvania je 90 minút.

Body strategist resource remodeling

Intenzívne ošetrenie s bandážou na odolné tukové vankúše a fibróznu celulitídu. Toto tlakové bandážové ošetrenie je určené k naštartovaniu lipolytického procesu za pomoci stimulačných éterických olejov. Vyznačuje sa jedinečným účinkom na tuhú, fibróznu celulitídu a odolné tukové partie. Vhodný na tretí a štvrtý stupeň celulitídy. Približná dĺžka trvania je 90 minút.

******************

Body strategist oil

BODY STRATEGIST OIL

Jemný produkt, vhodný pre lokálnu aplikáciu s maximálnym výsledkom. Silný a bohatý, jednoduchá aplikácia zanechává pokožku pevnú a hedvábnu.

Obsahuje:

ORGANICKÝ TAMANU OLEJ, vzácný olej z Polynézie, ktorý je považovaný za prírodné antibiotikum a je vhodný pre všetky problémy s pokožkou. Podľa dávnych tradícií sa olej používa k hojeniu rán každého druhu. Má protizápalové účinky a preto je používaný k ochrane pružnosti pleti a proti vzniku strií.
OLEJ ZO SLADKÝCH MANDLÍ, zvláčňujúcí, vyživujúcí a spevňujúcí: bohatý na mastné kyseliny, pomáhá dôkladne hydratovať aj tu najsuchšiu a dehydratovanú pokožku. Obnovuje hebkosť a pevnosť.
PUPOČNÍK ÁZIJSKÝ, extrakt listou pupočníka ázijského (cantella asiatica) spojuje kolagen, čo urýchľuje hojenie, skľudňuje a má vysoko prospešné účinky na pleť.

VITAMIN E, silný antioxidant, ktorý je základom ochrany proti degeneratívnym javom a zároveň podporuje ochranné a ozdravujúce procesy.

Zlepšuje pevnosť a pružnosť. Používajte pravidelne počas a po tehotenstve. Zabraňuje vzniku strií a pomáhá minimalizovať už vzniknuté strie.