Objednaj si darčekový poukaz

 • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Online poukaz nie je možné vystaviť na konkrétnu procedúru.
Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

 • XOXO VIP

VIP Specials

Vychutnajte si výhody VIP programu v rytme sezóny. Vždy niečo extra a vždy niečo výhodnejšie exkluzívne len pre VIP klientov.

VIP launch new MENU event!

 • 13.2.2018 o 18:00 v XOXO BODY&MIND v Cubicone!

  Drahí naši XOXO VIP členovia,


  dovoľte nám pozvať Vás na slávnostné uvedenie kompletne nového MENU ošetrení dostupného od 1.3.2018 v XOXO a zároveň sa pokocháme prehliadkou modelov z dielne módnej návrhárky Jany Gavalcovej!

  Keďže sa všetko staré raz končí a nové prichádza, radi by sme Vás pohostili v XOXO Cubicon na VIP evente, kde si Vás uctíme pohárom lahodného prosecca a rozmaznáme si Vás špeciálnym darčekom od XOXO a to 50% bonusom pri nákupe kreditu na služby v XOXO salónoch!

  Pretože pre nás veľa znamenáte, umožníme Vám rovnako ako pri návštěvách XOXO čerpať Vaše VIP výhody aj Vašej návšteve rovnako aj v tento eventový večer! Priveďte si so sebou rodinu, či priateľky!

  Počas eventu, no rovnako tak každý deň až do 1.3.2018 si budete mať možnosť zakúpiť kredit v neobmedzenej výške, ku ktorému Vám ako darček XOXO pripíše 50% kreditu navyše!

  A prečo? Pretože si veľmi želáme, aby ste bez ostychu, či váhania vyskúšali naše nové služby na vlastnej koži už od marca! Aby ste si zažili ten pocit, kedy Vám staré XOXO služby už vobec nebudú chýbať!


  Oslávte s nami uvedenie nového MENU večer pred Valentínom 13.2.2018 o 18:00 v XOXO BODY&MIND v Cubicone.  Svoju účasť na evente prosím potvrďte v nasledujúcom formulári:
  Ak Vám termín nevyhovuje, ste vítaní na našich recepciách využiť túto ponuku až do konca februára.

  * Na čerpanie týchto kreditov sa nebude dať uplatniť žiadna iná zľava.