Objednaj si darčekový poukaz

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Online poukaz nie je možné vystaviť na konkrétnu procedúru.
Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

  • xoxo pleť

Kompletná starostlivosť o Vašu pleť

V našom salóne sa postaráme o to, aby Vaša pleť žiarila vitalitou a zdravím. Ponúkame vám kozmetiku a starostlivosť, ktorá vždy vychádza z potrieb Vašej pleti.

Základné ošetrenia pleti

Čistenie pleti v našom salóne prebieha bez naparovania, pomocou špeciálnych prípravkov otvárajúcich póry a ultrazvuku. Toto hĺbkové čistenie je vhodné pre nečistú, mastnú alebo problematickú pleť. Kompletné ošetrenie pleti je spojením hĺbkového čistenia a našej špeciálnej Xoxo masáže. Je vhodné aj pre časovo obmedzených klientov, ktorí nedisponujú dostatkom času a potrebujú ošetrenie dva v jednom. Ku kompletnému ošetreniu pleti klient dostáva zdarma úpravu obočia.

Špeciálne ošetrenia pleti

Vyberte si z našej ponuky povzbudzujúcich ošetrení podľa Vášho typu pleti, ktoré ju upokoja, obnovia, dodajú jej hydratáciu a výživu. Špeciálne intenzívne a liftingové ošetrenia Vašu pleť vyhladia, poprípade vyplnia.

 

Sezónne ošetrenie od Sothys

Okysličujúca sezónna tvárová kúra je výnimočná detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas teplých letných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá potrebuje posilniť pred letom a zároveň tak získa silu a vyrovnanosť počas celého letného obdobia.

Prístrojová neinvazívna mezotransdukcia MEZO T8®

Okamžitý efekt hydratácie, liftingu, výživy a výplne pleti Vám prináša Mezotransdukcia. Táto revolučná novinka Vám za pomoci prístroja Mezo-T8 ponúka inovačný, neinvazívny postup ošetrenia pleti na bunkovej úrovni, čo ho odlišuje od všetkých ostatných doteraz dostupných prístrojov. Technológia mezotransdukcia sa zakladá na zlepšení vodivosti a priepustnosti bunkových membrán a na vytvorení vodných kanálikov v rohovej vrstve kože, ktoré slúžia na prenos aktívnych látok priamo k srdcu dermy bez teplotného šoku a oxidatívneho stresu.

Trvalá na mihalnice

Trvalá na mihalnice znamená natočenie mihalníc (rias), čím získajú zvodnejší a príťažlivejší vzhľad. Oko sa rozjasní a viac otvorí. Po aplikácii zostanú mihalnice natočené po dobu približne 3 mesiacov. Dokonale upravené mihalnice sú základ pre výrazné pôsobiace oči.
Približná dĺžka trvania 45 minút.

Depilácia

Ponúkame Vám službu depilácie horúcim voskom v oblastiach ruky, nohy, podpazušie, bikiny a hornej pery. Pomôžeme Vám zbaviť sa nepríjemných chĺpkov, Vaša pokožka bude jemnejšia a Vy sa budete cítiť žensky!

Kto sa o vás postará

Zuzana Košová
Cosmetician
Kristína Michálková
Cosmetician/Pedicure
Žaneta Lebóová
Massage/Pedicure/Cosmetician
Natália Adamišinová
Cosmetician / Manicure
Monika Konôpková
Cosmetician
Katarína Gaboríková
Cosmetician

Pleť

Pleť

Cena
Kompletné ošetrenie s čistením pleti 71 €
Čistenie pleti 42 €
Povzbudzujúce ošetrenia pleti od 72 €
Intenzívne a liftingové ošetrenia pleti od 99 €
Prístrojová neinvazívna mezotransdukcia MEZO T8® od 71 €
Sezónne ošetrenie od Sothys 72 €

Depilácia

Cena
Depilácie horúcim voskom 17 €

Depilácia