Objednaj si darčekový poukaz

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Online poukaz nie je možné vystaviť na konkrétnu procedúru.
Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

  • xoxo masáže

Relax pre Vaše telo

V príjemnej a pokojnej atmosfére si môžete u nás vychutnať niektorú z masáží, ktorá je sprevádzaná relaxačnou hudbou a aromaterapiou. Garantujeme Vám oddych, uvoľnenie stuhnutého svalstva a obnovenie svalovej mobility. V ponuke máme špeciálne masáže na úpravu cievneho systému a naštartovanie zablokovaných ozdravných síl Vášho organizmu.
To všetko si môžete dopriať ráno, počas obednej prestávky, či po skončení náročného pracovného dňa.

Klasické masáže

Každodenné problémy s chrbticou zo sedavého zamestnania Vám pomôžeme zmierniť klasickou relaxačnou masážou.

Telové rituály

Vyskúšajte niektorý z telových rituálov ako napríklad Tranquility rituál, AROMASOUL masáž alebo vulkanický peeling, ktoré sú plné vôní, jemných textúr a unikátnych prírodných zložiek.

Samoopaľovací nástrek SPEED BRONZER

Ak uprednostňujete opálenú pokožku bez UV-žiarenia, samoopaľovací nástrek SPEED BRONZER je pre Vás ideálne riešenie. Rozprašovaná farba je akoby magnetom priťahovaná priamo na pokožku a hneď sa vstrebáva. Nestrácajte Váš čas v soláriách, keď môžete získať krásne opálenú pokožku ihneď a zažiariť tak na plese, svadbe alebo firemnej párty.

Formovacie masáže

Tvarovanie postavy, spevnenie pokožky, nadvihnutie padnutého brucha, formovanie zadných partií, či zlepšenie stavu celulitídy - v tejto oblasti Vám pomôže LIPOMASSAGE, ktorá je prevádzaná prístrojom LPG.

Relaxačné masáže

Uvoľnite sa a zrelaxujte. V našej ponuke relaxačných masáži nájdete aj reflexnú masáž nôh alebo obľúbenú Bounty touch peeling a masáž v jednom. V ponuke máme ďalšie telové ošetrenia z radu Comfort Zone ako napríklad Nutritional 60min., Remodeller 60min., Body Strategist Cellulite Algea, Resource Relieving, Detoxifying Mud Therapy.

Ošetrujúce a očistné masáže

Na lymfatický systém Vášho tela priaznivo zapôsobí lymfodrenážna masáž, ktorá odvodní a zrýchli tok lymfy. Banková masáž Vám zrýchli tkanivový metabolizmus pokožky, zlepší činnosť potných a mazových žliaz a kožného dýchania a zvyšuje prísun živín ku tkanivu.

Kto sa o vás postará

Veronika Haraslínová
Massage / Pedicure
Žaneta Lebóová
Massage/Pedicure/Cosmetician

Masáže

Masáže

Cena
Klasická masáž 30'/60'/90' 26,50 €/51€/77€
Lymfodrenáž celého tela 72 €
Bankovanie 42 €
Reflexná masáž nôh 26 €
Bounty touch peeling a masáž 71 €
Sweet ocean peeling a masáž 71 €

Rituály Body&Mind

Cena
Tranquility rituál 75 €
AROMASOUL a vulkanický peeling 80 €
Nefiritované guľočky 75 €

Rituály Body&Mind

Samoopaľovací nástrek

Samoopaľovací nástrek

Cena
Samoopaľovací nástrek Speed Bronzer® 41 €