Objednaj si darčekový poukaz

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Online poukaz nie je možné vystaviť na konkrétnu procedúru.
Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

  • Xoxo ruky a nohy

Manikúra a pedikúra

Ruky a nechty sú vizitkou toho, ako sa človek stará o svoje telo a dokážu o ňom veľa prezradiť. Rovnako ako na ruky sa však nesmie zabúdať ani na nohy, ktoré nás nosia celý život. V salóne Xoxo BODY & MIND si dávame na vašich rukách a nohách záležať. Okrem klasickej ponuky Vám ponúkame aj špeciálne zábaly na zjemnenie a omladenie pokožky. Manikúra a pedikúra v salóne Xoxo DaySpa zahŕňa nasledovnú starostlivosť o kožu a nechty:

Manikúra

Okrem Klasickej a Japonskej manikúry Vám ponúkame kompletné ošetrenie rúk a nechtov. Dopriať si môžete aj Wellnes manikúru, ktorá je doplnením klasickej manikúry o špeciálny French polinesian peeling a hrejivý ošetrujúci zábal alebo rýchlu a účinnú Business Manikúru, ktorá zahŕňa aj relaxačnú masáž.

Parafínový zábal na ruky

Parafínový zábal je pre Vaše ruky tým pravým riešením, ak chcete predísť suchej, či popraskanej pokožke na Vašich rukách. Ide o lokálnu termoterapiu, pri ktorej sa používa biely parafín zmiešaný s parafínovým olejom. Táto procedúra Vašu pokožku na rukách nielen ošetrí, ale aj omladí.

Modelácia gélových nechtov a modelácia Gél lakom ORLY FX

Ponúkame Vám vymodelovanie Vašich nechtov v podobe UV gélu alebo Gél laku ORLY FX. Radi Vám doplníme alebo vymodelujeme nové gelové nechty s tipmi. Postaráme sa o to, aby Vaše nechty nielen krásne vyzerali, ale hlavne dlho a dobre držali. Ďalšou alternatívou je Gél lak ORLY FX, ktorý je založený na prírodnej báze a obsahuje množstvo vitamínov. Aplikuje sa ako lak a vytvrdzuje sa v LED lampe. V našej ponuke je množstvo farebných odtieňov.

Pedikúra

Esenciálna pedikúra (kakaová, arganová alebo mandľová) s lakovaním je najobľúbenejším výberom spomedzi služieb pedikúry.

Arganová pedikúra pre výživu a elasticitu: Arganový olej po tisíce rokov berberské ženy používali ako elixír krásy. Je to jeden z najznámejších prostriedkov proti starnutiu pokožky, a je špeciálne cenený pre svoje antioxidačné, zvláčňujúce a hydratačné vlastnosti. Je ideálny pre každodenné použitie, chráni pokožku pred vonkajšími činiteľmi, ako je vietor, smog a nadmerné vystavenie slnečnému žiareniu.

Výrobky:Argan oil bath foam+argan oil body cream+rich body massage cream+  darček

Kakaová pedikura pre hydratáciu: Kakaové maslo je cennou zložkou a prírodný liek s mimoriadnymi upokojujúcimi, zjemňujúcimi a ochrannými  účinkami na pokožku. Kakaové bôby sa lisujú za účelom získania kakaového masla. Pravidelné používanie kakaového masla vo forme kozmetického ošetrenia sa odporúča najmä pre suchú a dehydrovanú pleť, pretože chráni pokožku pred vonkajšími vplyvmi.

Výrobky: Cocoa butter foaming bath cream+rich body cream+body lotion+ darček

Pedikúra

 

Mandľova pedikúra pre zjemnenie a ochranu: Sladký mandľový olej je rastlinný, 100% čistý olej, ktorý sa získava lisovaním za studena. Známy a oceňovaný pre svoje zvláčňujúce vlastnosti, účinný v boji proti starnutiu pleti a napomáha jej obnove. Vyživuje, chráni a zjemňuje pokožku celého tela bez zanechania mastného pocitu. Jeho spevňujúce vlastnosti pomáhajú predchádzať vzniku strií počas tehotenstva alebo počas diét.

Výrobky: Shower gel+body lotion+deep hydrating body cream+darček

Jednoduché lakovanie jednofarebným lakom a základné ošetrenie Vašich nôh, vrátane revitalizačnej masáže chodidiel zahŕňa Business style pedikúraNails nails pedikúra obsahuje základné ošetrenie Vašich nôh a možnosť výberu francúzskym alebo jednofarebným lakovaním. Posledným výberom v rámci pedikúry je Wellnes pedikúra, ktorá ponúka to správne neinvazívne voňavé ošetrenie Vašich nôh a zahŕňa základné ošetrenie, peeling, zábal, revitalizačnú masáž a lakovanie.

Úprava nechtov na nohách s Gél lakom ORLY FX

Vymodelovanie gélových nechtov na nohách je dnes absolútnou jednotkou. Na prírodný necht Vám v tenkej vrstve nanesieme špeciálny pedikérsky Gél lak ORLY FX, ktorý Vám vyformujeme podľa Vášho želania. Na takto upravených nechtoch Vám vydrží farebné lakovanie viac ako 2 týždne a francúzska manikúra dokonca celý mesiac!

Kto sa o vás postará

Veronika Haraslínová
Massage / Pedicure
Ivana Valová
Nail designer
Žaneta Lebóová
Massage/Pedicure/Cosmetician
Kristína Michálková
Cosmetician/Pedicure
Lucia Chilo-Ptáková
Manicure / Pedicure
Natália Adamišinová
Cosmetician / Manicure

Manikúra

Cena
Klasická manikúra s lakovaním 20 €
Kompletné ošetrenie rúk a nechtov 29 €
Japonská manikúra 25 €
Nové gélové nechty s tipmi 59 €
Doplnenie nechtov gélom 45 €
Gél lak ORLY FX 41 €

Manikúra

Pedikúra

Pedikúra

Cena
Esenciálna pedikúra (kakaová, arganová, mandľová) 37 €
Kompletné ošetrenie nôh 53 €
Gél lak ORLY FX 31 €