Objednaj si darčekový poukaz

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Online poukaz nie je možné vystaviť na konkrétnu procedúru.
Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

  • Xoxo ruky a nohy

Manikúra a pedikúra

Sofistikovaná Manikúra a Pedikúra v XOXO BODY &MIND opäť nesie známky holistického konceptu, kde ošetrené ruky a nohy sú iba začiatok našich procedúr. Odvodnenie nôh počas pedikúry a antiage ihličková terapia chrbátov rúk je iba drobným prekvapením na ceste k vyživenej, zdravej, jemnej pokožke. Už iba ako čerešňa na torte sa budú vynímať Vaše nechty. Vitajte vo svete špičkových ošetrení!

XOXO MANI

COMPLEX MANI / MIRACLE MANI

Komplexná manikúra zahrňuje zrniečkový peeling s AHA kyselinami, hydratačný zábal, úprava a zatlačenie kožičiek, preleštenie nechtov, skrátenie a úprava tvaru, lakovanie výživným BB cream lakom alebo farebné lakovanie 3 vrstvy, masáž rúk, olejovanie kožičiek, Sun kiss záverečné ľahučké samoopálenie rúk.

Čarovná manikúra zahrňuje zrniečkový peeling s AHA kyselinami, ihličková mezoterapia s anti age/hydra/hojivým efektom, úprava a zatlačenie kožičiek, preleštenie nechtov, skrátenie a úprava tvaru, masáž rúk, olejovanie kožičiek, japonská manikúra alebo farebné lakovanie 3 vrstvy.

 

Parafínový zábal na ruky

Parafínový zábal je pre Vaše ruky tým pravým riešením, ak chcete predísť suchej, či popraskanej pokožke na Vašich rukách. Ide o lokálnu termoterapiu, pri ktorej sa používa biely parafín zmiešaný s parafínovým olejom. Táto procedúra Vašu pokožku na rukách nielen ošetrí, ale aj omladí.

Complex MANI & gel lak alebo UV gel / Miracle MANI & gel lak alebo UV gel

Zrniečkový peeling s AHA kyselinami, hydratačný zábal, úprava a zatlačenie kožičiek, preleštenie nechtov, odstránenie starého gel laku / UV gelu, ktorý bol aplikovaný v XOXO, skrátenie a úprava tvaru, masáž rúk, olejovanie kožičiek, gel lak ORLY FX / UV gel, Sun kiss záverečné ľahučké samoopálenie rúk.

Zrniečkový peeling s AHA kyselinami, ihličková mezoterapia s anti age/hydra/hojivým efektom, odstránenie starého gel laku / UV gelu, ktorý bol aplikovaný v XOXO úprava a zatlačenie kožičiek, preleštenie nechtov, skrátenie a úprava tvaru, masáž rúk, olejovanie kožičiek, gel lak ORLY FX / UV gel.

XOXO PEDI

HEAVEN - nebeská PEDI / GLORIOUS - žiarivá PEDI

Heaven PEDI

Esenciálny kúpeľ nôh, pedikúra skalpel/škrabka, úprava a skrátenie nechtov, čistenie a leštenie nechtov, peeling na nohy, hydratačný zábal, odvodňujúci obklad členkov a lýtok, výživné lakovanie nechtov s BB cream lakom/leštenie nechtov japonskou pastou.

Glorious PEDI

Esenciálny kúpeľ nôh, pedikúra skalpel/škrabka, úprava a skrátenie nechtov, čistenie a leštenie nechtov, peeling na nohy, hydratačný zábal, výživné lakovanie nechtov s BB cream lakom/farebné lakovanie 4 vrstvové, sun kiss ľahké opálenie nôh.

HEAVEN - nebeská PEDI & gel lak

Esenciálny kúpeľ nôh, pedikúra skalpel/škrabka, úprava a skrátenie nechtov, čistenie a leštenie nechtov, peeling na nohy, hydratačný zábal, odvodňujúci obklad členkov a lýtok, Orly gel lak FX vrátane odstránenia predošlého gélu aplikovaného v XOXO.

 

GLORIOUS - žiarivá PEDI & gel lak

Esenciálny kúpeľ nôh, pedikúra skalpel/škrabka, úprava a skrátenie nechtov, čistenie a leštenie nechtov, peeling na nohy, hydratačný zábal, gél lak Orly FX vrátane odstraňovania predošlého gel laku aplikovaného v XOXO.

Kto sa o vás postará

Veronika
Massage / Pedicure
Ivana
Nail designer
Žaneta
Massage/Pedicure/Cosmetician
Kristína
Cosmetician/Pedicure
Lucia
Manicure / Pedicure
Natália
Cosmetician / Manicure

Manikúra

Cena
COMPLEX MANI 75 €
MIRACLE MANI 85 €
Complex MANI & gel lak/ UV gel 95 €
Miracle MANI & gel lak/ UV gel 105 €
Parafínový zábal 9,50 €

Manikúra

Pedikúra

Pedikúra

Cena
GLORIOUS - žiarivá PEDI 75 €
HEAVEN - nebeská PEDI 75 €
GLORIOUS - žiarivá PEDI & gel lak 90 €
HEAVEN - nebeská PEDI & gel lak 90 €