Objednaj si darčekový poukaz

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Online poukaz nie je možné vystaviť na konkrétnu procedúru.
Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

  • XOXO kaderníctvo cubicon

  • XOXO kaderníctvo

Kompletná starostlivosť
o Vaše vlasy

Každý vlas je iný a preto má aj iné potreby. Revitalizácia vlasov v podobe hydratácie, či rekonštrukcie, ochrana vlasov pred a po farbení alebo problémy s objemom vlasov Xoxo tím hravo zvládne. Kaderníctvo Xoxo BODY & MIND zamestnáva mladých a talentovaných ľuďí, ktorí sú víťazmi mnohých súťaží a umenie zdravých vlasov poznajú na 100%. Výsledkom ich práce sú zdravé a žiarivé vlasy s tým správnym strihom pre Vás.

Revitalizácia vlasov

Medzi najobľúbenejšie vlasové kúry patria výživná Keratínová kúra a luxusné Truffle ošetrenie, pri ktorých sa používajú kvalitné produkty od Fuente nabité prírodnými zložkami a bylinnými extraktmi. Pre ošetrenie Vašich vlasov si môžete vybrať taktiež kúru Discipline Kerastase alebo SteamPod Loreal.

Strih, Styling a Účes

Poradíme Vám s výberom toho správneho strihu pre Vás. Naši stylisti sledujú aktuálne vlasové trendy v oblasti strihov aj účesov, či už ide o jednoduchý alebo spoločenský účes.

Farbenie a Melírovanie

Na melírovanie a farbenie vlasov používame organické farby Gold, ktoré sú bez amoniaku, PPD alebo iných škodlivých látok, ale práve naopak obsahujú vysoké množstvo prírodných a ošetrujúcich zložiek, ako napríklad arganový olej a olej zo semien lúlčnice bielej. Vybrať si môžete zo širokej škály farebných odtieňov pre ten najlepší výsledok, zdravé a lesklé vlasy.

Využite aj našu jedinečnú službu Color fúkaná. Ide o konečnú úpravu vlasov, pri ktorej sa používajú produkty Tierra Color Care. Farba na vlasy na rastlinnej báze, pre zachovanie dlhotrvajúceho efektu po farbení. Dodáva farebný akcent prirodzenému odtieňu a oživuje farbené vlasy. Ošetruje vlasy a dodáva prirodzený lesk.

Akupresúrna masáž hlavy

Vychutnajte si u nás akupresúrnu masáž, ktorá je špeciálne cielená na aktivovanie prekrvenia a výživy vlasových korienkov a celkovo pokožky na hlave.

Kto sa o vás postará

Katka Dovičič
Senior Hairstylist
Kristína Lovász
Senior Hairstylist
Miriam Bošelová
Hairstylist
Skarleta Danišová
Hairstylist
Dominika Bujdáková
Senior Hairstylist
Petra Palúchová
Hairstylist
Kristína Sadovská
Hairstylist

Revitalizácia vlasov

Revitalizácia vlasov

Cena
Keratínová kúra Fuente 154 €
Truffle ošetrenie 34 €
Discipline Kerastese 43 €

Strih a styling

Cena
Strih a styling Senior/Junior od 45 €
Styling (fúkaná) od 24 €

Strih a styling

Farbenie

Farbenie

Cena
Farbenie a Styling 80 €
Farbenie na mieru Senior/Junior od 95 €
Color fúkaná 40 €
Melírovanie a Styling 120 €

Účesy

Cena
Jednoduchý/denný účes 22 €
Zložitý/spoločenský účes 79 €

Účesy

Predlžovanie vlasov

Predlžovanie vlasov