Objednaj si darčekový poukaz

  • Toto pole je pre validačné účely a mal by zostať nezmenený.

 

Potvrdenie objednávky aj s pokynmi o platbe Vám zašleme na Váš e-mail. Po obdržaní platby Vám bude zaslaná online darčeková poukážka. Online poukaz nie je možné vystaviť na konkrétnu procedúru.
Darčekový poukaz má platnosť 6 mesiacov od dátumu vystavenia.

Ak máte otázky k darčekovým poukazom, kontaktujte nás na: darcek@xoxo.sk.

  • XOXO kaderníctvo cubicon

  • XOXO kaderníctvo

Kompletná starostlivosť
o Vaše vlasy

Každý vlas je iný a preto má aj iné potreby. Revitalizácia vlasov v podobe hydratácie, či rekonštrukcie, ochrana vlasov pred a po farbení alebo problémy s objemom vlasov Xoxo tím hravo zvládne. Kaderníctvo Xoxo BODY & MIND zamestnáva mladých a talentovaných ľuďí, ktorí sú víťazmi mnohých súťaží a umenie zdravých vlasov poznajú na 100%. Výsledkom ich práce sú zdravé a žiarivé vlasy s tým správnym strihom pre Vás.

Revitalizácia vlasov

Medzi najobľúbenejšie vlasové kúry patria výživná Keratínová kúra a luxusné Truffle ošetrenie, pri ktorých sa používajú kvalitné produkty od Fuente nabité prírodnými zložkami a bylinnými extraktmi. Pre ošetrenie Vašich vlasov si môžete vybrať taktiež kúru Discipline Kerastase alebo SteamPod Loreal.

Strih, Styling a Účes

Poradíme Vám s výberom toho správneho strihu pre Vás. Naši stylisti sledujú aktuálne vlasové trendy v oblasti strihov aj účesov, či už ide o jednoduchý alebo spoločenský účes.

Farbenie a Melírovanie

Na melírovanie a farbenie vlasov používame organické farby Gold, ktoré sú bez amoniaku, PPD alebo iných škodlivých látok, ale práve naopak obsahujú vysoké množstvo prírodných a ošetrujúcich zložiek, ako napríklad arganový olej a olej zo semien lúlčnice bielej. Vybrať si môžete zo širokej škály farebných odtieňov pre ten najlepší výsledok, zdravé a lesklé vlasy.

Využite aj našu jedinečnú službu Color fúkaná. Ide o konečnú úpravu vlasov, pri ktorej sa používajú produkty Tierra Color Care. Farba na vlasy na rastlinnej báze, pre zachovanie dlhotrvajúceho efektu po farbení. Dodáva farebný akcent prirodzenému odtieňu a oživuje farbené vlasy. Ošetruje vlasy a dodáva prirodzený lesk.

Akupresúrna masáž hlavy

Vychutnajte si u nás akupresúrnu masáž, ktorá je špeciálne cielená na aktivovanie prekrvenia a výživy vlasových korienkov a celkovo pokožky na hlave.

Kto sa o vás postará

Katka Dovičič
Senior Hairstylist
Miriam Bošelová
Hairstylist
Scarlett Danyiová
Hairstylist
Dominika Bujdáková
Senior Hairstylist
Kristína Sadovská
Hairstylist

Revitalizácia vlasov

Revitalizácia vlasov

Cena
Keratínová kúra Fuente 154 €
Truffle ošetrenie 34 €
Discipline Kerastese 43 €

Strih a styling

Cena
Strih a styling Senior/Junior od 45 €
Styling (fúkaná) od 24 €

Strih a styling

Farbenie

Farbenie

Cena
Farbenie a Styling 80 €
Farbenie na mieru Senior/Junior od 95 €
Color fúkaná 40 €
Melírovanie a Styling 120 €

Účesy

Cena
Jednoduchý/denný účes 22 €
Zložitý/spoločenský účes 79 €

Účesy

Predlžovanie vlasov

Predlžovanie vlasov